System Engineer / Rendszermérnök

System Engineer / Rendszermérnök pozícióba keressük leendő munkatársunkat.

Álláslehetőség: Légiforgalmi Irányítási Rendszer Rendszerüzemeltető Mérnök a HungaroControl Zrt.-nél! Szenvedélyesen érdeklődsz a repülés iránt? Szeretnél egy olyan innovatív és stabil hátterű vállalat részévé válni, amely nemzetközi szinten is elismert? Csatlakozz a HungaroControl Zrt. csapatához, ahol több mint 700 szakember dolgozik azon, hogy a magyar légtér és a Koszovó feletti magas légtér biztonságos és hatékony légiforgalmát irányítsa.

Feladatok

  • a légiforgalmi irányítást támogató adat- és hangkommunikációs rendszerek, valamint feldolgozó berendezések felügyelete és 7/24 folyamatos üzemének biztosítása;

  • részvétel az előre ütemezett karbantartásokban, valamint új üzemeltetési eljárások kidolgozása;

  • gyári és helyszíni tanfolyamokon, teszteken való részvétel, a rendszerek telepítése és üzembe helyezése;

  • üzemeltetési előírások és utasítások ellenőrzése, fejlesztési javaslatok előterjesztése;

  • folyamatos munkarend: Munkavégzés 12 órás műszakokban, ami rugalmasságot biztosít a munka és a magánélet összehangolásában.

Ha szeretnél még többet megtudni a rendszerüzemeltető mérnökök munkájáról a HungaroControlnál, akkor olvasd el az AirPortal cikkét az informatikai szakembereiről és a repülésbiztonságról, illetve a HungaroControl cikkét.

  • felsőfokú műszaki végzettséggel és minimum 1-2 éves releváns tapasztalattal rendelkezel rendszer mérnökként vagy IT rendszerek üzemeltetésében;

  • magabiztosan kezeled a Linux és Windows rendszereket, és van legalább középfokú, aktív angol nyelvtudásod;

  • nyitott vagy a folyamatos szakmai fejlődésre, és felelősségteljes, precíz, analitikus gondolkodású csapatjátékos vagy;

Jelentkezésnél előnyt jelent:

  • szakmai tanúsítványok megléte, például LINUX rendszeradminisztráció, CCNA, ITIL.

Amit kínálunk:

  • versenyképes bérezés és juttatások;

  • világszínvonalú technológiai környezet, folyamatos képzési és fejlődési lehetőségek;

  • fix munkaidő és stabil, hosszú távú munkalehetőség határozatlan idejű szerződéssel;

  • egyedülálló lehetőséget kínálunk, hogy egy különleges iparágban tevékenykedj, ahol nap mint nap hozzájárulsz a légiközlekedés biztonságához;

  • dinamikus, folyamatosan fejlődő környezet vár rád, ahol innovatív megoldásokon dolgozhatsz;

  • lehetőséged lesz világszínvonalú rendszerekkel és technológiákkal dolgozni, és részt venni az iparág jövőjének alakításában.

Munkavégzés helye:

Budapest, 18. kerület

Várjuk jelentkezésed, hogy együtt repítsük a jövőt!

Egészségünkért

  • Orvos a háznál
  • Egészségfejlesztés
  • Honvédkórház kártya
  • All You Can Move Kártya

A béren túl

  • Lakhatási támogatás
  • Segítjük az iskolakezdést
  • Szemüvegevásárlási támogatás
  • Cafeteriát adunk

Lépj előre

  • Nyelvi képzések
  • Kompetenciafejlesztés
  • Szakmai képzések
  • Vezetőfejlesztés
Még több juttatás