Keress nyitott pozícióink között Jelenleg 21 nyitott pozíciónk van
Állások szakterületenként
Állások tapasztalat szerint

Tekintsd meg a nyitott pozíciókat szakterületenként!

Nálunk te irányíthatsz!

Vedd kezedbe az irányítást és a karriered! Csatlakozz kivételes csapatunkhoz, tanulj, fejlődj és teljesedj ki a világ egyik legnagyszerűbb hivatásában.
Egy életreszóló kaland vár rád.

Légiforgalmi irányító képzés

Kiváló kommunikációs és koncentrációs képesség, gyors és hatékony döntéshozatal, felelősségteljes személyiség – ha ezek a készségek megvannak benned, akkor már csak egy kevés választ el attól, hogy jó irányító legyél. A többit mi megtanítjuk neked kétéves képzésünkön. Tudj meg többet!

Megnézem

Repüléstájékoztató képzés

Lennél a kisgépesek szárnysegédje? Repüléstájékoztatóként garantáltan nem lesz két egyforma napod, és abban is biztos lehetsz, hogy a munkád tele lesz kihívással. Nem kell hozzá előképzettség, minden szükséges ismeretet átadunk az egyéves képzésünkön. Tudj meg többet!

Megnézem

Légy résen, aktiváld az Állásfigyelőnket!

Nem találtál a nyitott pozícióink között számodra megfelelőt? Tartsd a szemed a radaron! Aktiváld az Állásfigyelőnket, értesülj azonnal a legújabb ajánlatainkról!

Kérek értesítést

Egyedi feladatok, nem mindennapi munkakörnyezet

Nézd meg, a munkatársainknak mit jelent a HungaroControl!

Fontos, hogy jól érezd magad nálunk.

Széles körű juttatási csomagot, egészségmegőrző programot, és vonzó továbbképzési lehetőségeket kínálunk.

Kollégáink szerint...

Légiforgalmi irányítóként a repülőgépek biztonságos és hatékony közlekedését segítem. Ügyelek arra is, hogy a légi járművek ne kerüljenek túl közel egymáshoz, illetve veszélyes vagy tiltott területekhez. Előfordulnak váratlan helyzetek, amelyekre gyorsan kell reagálnom, így folyamatosan új kihívásokkal is szembesülök. A HungaroControlnál fontos a csapatmunka, így rendkívül összetartó munkaközösségben dolgozom.

Légiforgalmi irányító

Radarüzemeltetőként feladatom, hogy a légtér radarfelderítésével biztosítsuk a légi helyzetképeket a légiforgalmi irányítók számára. Ez a hatalmas felelősség különleges munkakörnyezettel párosul, ráadásul modern mérőműszerekkel is dolgozunk. Elméleti és gyakorlati tudásunkat belföldi és külföldi képzéseken fejleszthetjük, így a magas színvonalú műszaki felszereltség mellett a tanulási lehetőség is biztosított.

Radarüzemeltető

A HungaroControl HR osztályán dolgozni különleges szakmai lehetőség, hiszen betekintést nyerhetünk a légiforgalmi irányítás egyedülálló és összetett világába, miközben támogatjuk a vállalat működését. Mindenkinek ajánlom, aki egy jó légkörű, egyedülálló és izgalmas munkahelyet keres.

HR szakértő

Iratkozz fel hírlevelünkre!

Maradjunk kapcsolatban! Tudj meg minél többet a légiforgalmi irányítás cseppet sem hétköznapi világáról.

Ismerj meg minket!

Mit is csinál pontosan egy légiforgalmi irányító? Milyen informatikai rendszerek segítik a munkánkat? Mit teszünk a légi forgalom biztonságáért? Blogbejegyzéseinkben mindenre választ kaphatsz.
Ismerd meg jobban a HungaroControl világát!