Projektmérnök (gépész)

Projektmérnök (gépész) pozícióba keressük leendő munkatársunkat.

Érdekel a repülés világa? Szeretnél egy innovatív, stabil hátterű vállalat tagja lenni? A több mint 700 főt foglalkoztató HungaroControl Zrt. világszínvonalú szolgáltatást nyújtó, tudásintenzív, kutatás-fejlesztésre nagy hangsúlyt helyező cég, mely a teljes magyar légtérben és a Koszovó feletti magas légtérben irányítja a repülőgépeket és garantálja azok biztonságos közlekedését. Keressük projektmérnök (gépész) pozícióba leendő munkatársunkat, aki nyitott, lendületes személyiség és szívesen tartozna egy stabil, de folyamatosan fejlődő, nemzetközi környezetű és különleges, hazánkban egyedülálló iparágban működő vállalathoz. Téged keresünk, ha úgy érzed értékteremtő csapatjátékos vagy, nem okoz gondot, hogy egyszerre több szálat tarts a kezedben és elfogadod, hogy szabályozott környezetben dolgozunk.

Feladatok

  • a fejlesztések projektmenedzselése, más szakági munkákkal történő koordinációja;

  • fejlesztési és felújítási tervek elkészítéséhez szükséges adatgyűjtés és rendszerezés, igények felmérése, érintettek bevonása, folyamatos tájékoztatása;

  • projektek ütemtervének elkészítése, azok folyamatos aktualizálása, havi státuszjelentés készítése;

  • projektek szakhatósági egyeztetéseinek koordinálása, a hatósági engedélyek beszerzése, tulajdonosi hozzájárulás beszerzése;

  • az ajánlati dokumentációk műszaki tartalmának előkészítése, beérkező ajánlatok véleményezése;

  • részvétel a megrendelések, szerződések elkészítésében;

  • a fejlesztések teljes körű koordinációja (projektek teljekörű lebonyolítása, helyszíni felügyelet, műszaki ellenőrzés műszaki átadás-átvételi eljárás, hatósági engedélyek megszerzése, jegyzőkönyvkészítés, szerződéses határidők figyelése és betartatása, stb.);

  • projektek teljeskörű dokumentálása és belső adminisztrálása (műszaki dokumentációk elkészítése és felülvizsgálata, számlák, bankgaranciák ellenőrzése, igazolása, továbbítása a szakterület részére).

  • épületgépész mérnök végzettség;

  • középfokú angol nyelvtudás;

  • microsoft Office Programok felhasználói szintű ismerete;

  • AutoCad felhasználói szintű ismerete;

  • hasonló munkakörben szerzett több éves tapasztalat;

  • projektszemlélet és átfogó rendszerszemlélet;

  • helyzetfelismerő és problémamegoldó készség;

  • konfliktuskezelés;

  • jó kommunikációs készség;

  • önállóság és csapatmunkára való alkalmasság;

  • agilis, dinamikus személyiség.

Jelentkezésnél előnyt jelent:

  • szakmai tapasztalat.

Elvárás:

önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés és béren kívüli juttatások;

  • folyamatos képzési, fejlődési lehetőség;

  • felelősségteljes szakmai feladatok.

Munkavégzés helye:

Budapest, XVIII. kerület

Egészségünkért

  • Orvos a háznál
  • Egészségfejlesztés
  • Honvédkórház kártya
  • All You Can Move Kártya

A béren túl

  • Lakhatási támogatás
  • Segítjük az iskolakezdést
  • Szemüvegevásárlási támogatás
  • Cafeteriát adunk

Lépj előre

  • Nyelvi képzések
  • Kompetenciafejlesztés
  • Szakmai képzések
  • Vezetőfejlesztés
Még több juttatás