Erősáramú rendszerüzemeltető mérnök

Erősáramú rendszerüzemeltető mérnök pozícióba keressük leendő munkatársunkat.

Érdekel a repülés világa? Szeretnél egy innovatív, stabil hátterű vállalat tagja lenni? A több mint 700 főt foglalkoztató HungaroControl Zrt. egy világszínvonalú szolgáltatást nyújtó, kutatás-fejlesztésre nagy hangsúlyt helyező cég, mely a teljes magyar légtérben és a Koszovó feletti magas légtérben irányítja a repülőgépeket és garantálja azok biztonságos közlekedését. Erősáramú rendszerüzemeltető mérnök pozícióba keressük leendő munkatársunkat, aki nyitott, lendületes személyiség és szívesen tartozna egy stabil, de folyamatosan fejlődő és különleges – hazánkban egyedülálló iparágban működő – vállalathoz. Téged keresünk, ha úgy érzed csapatjátékos vagy, nem okoz gondot, hogy egyszerre több szálat tarts a kezedben, és elfogadod, hogy szabályozott környezetben dolgozunk.

Feladatok

Biztosítja a HungaroControl Zrt. kezelésében lévő-, és bérelt létesítmények folyamatos, üzembiztos állapotát az elektromos erősáramú rendszerek/berendezések, az energetikai hálózatok tekintetében, koordinálja és ellenőrzi az ehhez kapcsolódó feladatokat.

  • HungaroControl Zrt. kezelésében lévő és bérelt létesítmények elektromos erősáramú berendezéseinek és energetikai hálózatainak üzemeltetésével, javításával és karbantartásával kapcsolatos teendők elvégzése;

  • a villamos és épületfelügyeleti rendszerek megbízható, üzemszerű működésének biztosítása;

  • a berendezések és épületek jogszabályi előírások szerinti villamos biztonsági felülvizsgálatok elvégeztetésének biztosítása és folyamatos aktualizálása a kapcsolódó jogszabályi változások folyamatos nyomon követésével;

  • a hozzá tartozó szerződések teljesülésének ellenőrzése, a kapcsolódó adminisztrációs feladatok elvégzése;

  • a vonatkozó utasítások alapján a karbantartási tervek elkészítése;

  • a felújítási munkákra javaslatot tesz, üzemeltetési szempontból véleményezi a beszerzési/beruházási terveket, tervmódosításokat;

  • részt vesz az Üzleti terv elkészítésében és teljesíti az abban foglaltakat.

  • villamosmérnök energetikai szakirányú végzettség;

  • minimum 5 év erősáramú üzemeltetési tapasztalat;

  • villamos alállomás kezelő végzettség / villamos hálózatkezelő;

  • AutoCAD használata;

  • Microsoft Office Programok;

  • B kategóriás jogosítvány;

  • középfokú angol nyelvtudás.

Jelentkezésnél előnyt jelent:

  • KIF FAM végzettség (Szakszolgálati FAM);

  • C+E kategóriás jogosítvány;

  • SAP felhasználói szintű ismerete;

  • energiaátalakító berendezés kezelői végzettség;

  • gépészeti ismeretek;

  • energetikában használt telemechanikai rendszerek ismerete (pl. SCADA).

Elvárás:

megbízhatóság

Amit kínálunk:

  • stabil munkahely;

  • kihívást jelentő munka;

  • folyamatos fejlődési lehetőség.

Munkavégzés helye:

Budapest, XVIII. kerület

Egészségünkért

  • Orvos a háznál
  • Egészségfejlesztés
  • Honvédkórház kártya
  • All You Can Move Kártya

A béren túl

  • Lakhatási támogatás
  • Segítjük az iskolakezdést
  • Szemüvegevásárlási támogatás
  • Cafeteriát adunk

Lépj előre

  • Nyelvi képzések
  • Kompetenciafejlesztés
  • Szakmai képzések
  • Vezetőfejlesztés
Még több juttatás