Cybersecurity Engineer / IT biztonsági szakértő

Cybersecurity Engineer / IT biztonsági szakértő pozícióba keressük leendő munkatársunkat.

Érdekel a repülés, a légiforgalmi irányítás világa? Szeretnél egy olyan felelősségteljes csapat tagja lenni, akik a mindennapi munkájukkal megteremtik a HungaroControl Zrt. vállalati IT biztonsága mellett a légiforgalmi irányítás IT biztonságát is? Jelentkezz hozzánk Cybersecurity Engineer / IT biztonsági szakértőnek!

Feladatok

  • a Társaság IT biztonsági infrastruktúrájának tervezése, felülvizsgálata, dokumentálása;

  • IT biztonsági infrastruktúra komponensek bevezetése, üzemeltetése, monitorozása;

  • SIEM rendszer üzemeltetése;

  • iparági és szakmai kutatómunka;

  • informatikai rendszerek védelmi intézkedéseinek kontroll követelményekkel való összhangjának vizsgálata, megfeleltetésének támogatása;

  • kibertérből érkező támadásokkal és fenyegetettségekkel kapcsolatos incidenskezelés szakmai felügyelete, informatikai incidensek kezelése;

  • biztonságtudatossági projektek szakmai támogatása;

  • sérülékenységvizsgálatok végrehajtása, sérülékenységek kezelése;

  • szakmai projektek IT biztonsági támogatása.

  • már legalább 3 éves gyakorlatot szereztél IT biztonsági területen, lehetőség szerint nagyvállalati környezetben (biztonsági architektúra, tűzfal, végpontvédelem, IPS/IDS, titkosítás, DLP, technológiai szabványok (CIS, NIST), SIEM, felhő biztonság);

  • magabiztos és élő tudásod van összetett vállalati IT rendszerek és informatikai infrastruktúrák tekintetében;

  • van tapasztalatod az IT biztonsági architektúrák tervezésében;

  • pontosan és felelősségteljesen végzed a munkádat, amit precízen dokumentálsz is;

  • műszaki, vagy gazdasági felsőfokú végzettséged van;

  • az angol nyelvet magabiztosan használod szóban és írásban egyaránt;

  • magasszintű egyéni felelősségvállalást;

  • folyamatos tanulási, fejlődési képességet és igényt;

  • proaktivitást a fejlesztésekben, projektekben;

  • precizitást és jó dokumentációs készséget;

  • folyamat- és rendszerszemléletet;

  • ügyfélközpontú, szolgáltatói hozzáállást;

  • szeress és tudj is csapatban dolgozni!

Jelentkezésnél előnyt jelent:

  • rendelkezel iparági gyártói vizsgákkal, minősítésekkel (CCNA, CISA, CEH, CISSP, OSCP, OSWE, LTP, stb.);

  • erős hálózatos ismeretekkel rendelkezel;

  • ismered a vonatkozó információbiztonsági szabványokat, nemzetközi ajánlásokat (pl. ISO27001, NIST);

  • van IT üzemeltetési tapasztalatod;

  • dolgoztál biztonsági architektként;

  • tapasztalatot szereztél OT rendszerek biztonságával kapcsolatban;

  • otthon vagy a script nyelvek használatában (Python, Perl, PowerShell, stb.).

Amit kínálunk:

  • stabil munkahelyet egy egyedülálló iparágban;

  • izgalmas és felelősségteljes feladatokat;

  • egy remek csapatot;

  • szakmai projektetekben, fejlesztésekben való részvételt;

  • kimagasló bérezést és juttatásokat;

  • hosszú távú munkalehetőséget;

  • határozatlan idejű szerződést;

  • élenjáró technológiák alkalmazását, használatát;

  • szakmai képzéseket, fejlődési lehetőséget.

Munkavégzés helye:

Budapest, 18. kerület

Ha szeretnél még többet megtudni az IT biztonsági szakértők munkájáról a HungaroControlnál, akkor kattints IDE.

Egészségünkért

  • Orvos a háznál
  • Egészségfejlesztés
  • Honvédkórház kártya
  • All You Can Move Kártya

A béren túl

  • Lakhatási támogatás
  • Segítjük az iskolakezdést
  • Szemüvegevásárlási támogatás
  • Cafeteriát adunk

Lépj előre

  • Nyelvi képzések
  • Kompetenciafejlesztés
  • Szakmai képzések
  • Vezetőfejlesztés
Még több juttatás