Beszerző

Beszerző pozícióba keressük leendő munkatársunkat.

Érdekel a repülés világa? Szeretnél egy innovatív, stabil hátterű vállalat tagja lenni? A több mint 700 főt foglalkoztató HungaroControl Zrt. egy világszínvonalú szolgáltatást nyújtó, kutatás-fejlesztésre nagy hangsúlyt helyező cég, mely a teljes magyar légtérben és a Koszovó feletti magas légtérben irányítja a repülőgépeket és garantálja azok biztonságos közlekedését. Beszerző pozícióba keressük leendő munkatársunkat, aki nyitott, lendületes személyiség és szívesen tartozna egy stabil, de folyamatosan fejlődő és különleges – hazánkban egyedülálló iparágban működő – vállalathoz. Téged keresünk, ha úgy érzed csapatjátékos vagy, nem okoz gondot, hogy egyszerre több szálat tarts a kezedben és elfogadod, hogy szabályozott környezetben dolgozunk.

Feladatok

  • önállóan ellátja a HungaroControl Zrt. beszerzési feladatait, teljeskörűen koordinálja end-to-end értékhatártól függetlenül a saját hatáskörébe tartozó beszerzéseket;

  • kapcsolatot tart a Nemzeti Kommunikációs Hivatal (NKOH) és Digitális Kormányzati Ügynökséggel (DKÜ). Ezen állami szervezetek hatáskörébe tartozó beszerzéseket teljeskörűen menedzseli;

  • kapcsolatot tart az általa támogatott üzleti területek kollégáival és támogatja őket javaslatokkal, tanácsokkal beszerzési témákban;

  • az SAP rendszerben a beszerzéseket elindítja, kezeli;

  • koordinálja a vonatkozó jogszabályok és szabályzatok alapján beszerzési eljárások lebonyolítását (műszaki dokumentációk elkészíttetése, pályáztatási feladatok ellátása, ajánlatkérések lebonyolítása, döntéselőkészítő dokumentációk elkészítése), kidolgozza, biztosítja a megrendelést, ellátja az adminisztratív feladatokat;

  • az eredményes eljárások alapján koordinálja a szerződések megkötését az erre vonatkozó szabályzat rendelkezéseinek megfelelően, felügyeli/ellenőrzi és utánköveti a szerződések teljesülését;

  • kapcsolatot tart a közbeszerzési tanácsadóval;

  • jogorvoslati eljárás esetén kapcsolatot tart a HungaroControl Zrt. jogi képviseletét ellátó jogtanácsossal, támogatja a jogi képviselő munkáját.

  • felsőfokú végzettség;

  • minimum 3 év releváns szakmai tapasztalat;

  • MS programok felhasználói szintű ismerete;

  • kiváló kommunikációs és tárgyalási készség;

  • önálló és proaktív munkavégzés;

  • projektszemlélet;

  • jó döntéselőkészítői és javaslattételi képesség;

  • pontosság, precizitás.

  • ügyfélcentrikusság.

Jelentkezésnél előnyt jelent:

  • NKOH és DKÜ beszerzésekkel kapcsolatos tapasztalat;

  • SAP rendszerhasználat;

  • közbeszerzési tapasztalat;

  • szolgáltatásbeszerzésben szerzett tapasztalat;

  • középfokú angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • folyamatos képzési, fejlődési lehetőség;

  • egyedülálló, stabil hátterű cég;

  • versenyképes jövedelem és juttatási csomag;

  • kulturált munkakörnyezet.

Munkavégzés helye:

Budapest, XVIII. kerület

Egészségünkért

  • Orvos a háznál
  • Egészségfejlesztés
  • Honvédkórház kártya
  • All You Can Move Kártya

A béren túl

  • Lakhatási támogatás
  • Segítjük az iskolakezdést
  • Szemüvegevásárlási támogatás
  • Cafeteriát adunk

Lépj előre

  • Nyelvi képzések
  • Kompetenciafejlesztés
  • Szakmai képzések
  • Vezetőfejlesztés
Még több juttatás