Biztonsági asszisztens (részmunkaidő)

Biztonsági asszisztens (részmunkaidő) pozícióba keressük leendő munkatársunkat.

Érdekel a repülés világa? Szeretnél egy innovatív, stabil hátterű vállalat tagja lenni? A több mint 700 főt foglalkoztató HungaroControl Zrt. egy világszínvonalú szolgáltatást nyújtó, kutatás-fejlesztésre nagy hangsúlyt helyező cég, mely a teljes magyar légtérben és a Koszovó feletti magas légtérben irányítja a repülőgépeket és garantálja azok biztonságos közlekedését. Részmunkaidős biztonsági asszisztens pozícióba keressük leendő munkatársunkat, aki nyitott, lendületes személyiség és szívesen tartozna egy stabil, de folyamatosan fejlődő és különleges – hazánkban egyedülálló iparágban működő – vállalathoz. Téged keresünk, ha úgy érzed csapatjátékos vagy, szívesen dolgoznál adminisztratív területen és elfogadod, hogy szabályozott környezetben dolgozunk.

Feladatok

  • a területhez tartozó szabályzatok és egyéb dokumentáció felülvizsgálata, frissítése;

  • aktívan részt vesz a jogszabályok által előírt védelmi háttérellenőrzésekkel kapcsolatos adminisztratív feladatokban;

  • aktívan közreműködik a védelmi területhez tartozó adminisztratív tevékenységek ellátásában: üzemeltetési, biztonsági és védelmi terv dokumentációjának előkészítése; különböző a területre vonatkozó engedélyezési eljárások lebonyolításában való részvétel;

  • a védelmi csoportot érintő szervezési feladatok elvégzése.

  • MS Office rendszerek napi szintű használata;

  • precíz, pontos munkavégzés.

Jelentkezésnél előnyt jelent:

  • hasonló területen szerzett tapasztalat, gyakorlat.

Elvárás:

Precizitás

Amit kínálunk:

  • napi 4 órás részmunkaidős foglalkoztatás;

  • folyamatos képzési, fejlődési lehetőség;

  • egyedülálló, stabil hátterű cég;

  • versenyképes jövedelem és juttatási csomag;

  • kulturált munkakörnyezet.

Munkavégzés helye:

Budapest, XVIII. kerület

Egészségünkért

  • Orvos a háznál
  • Egészségfejlesztés
  • Honvédkórház kártya
  • All You Can Move Kártya

A béren túl

  • Lakhatási támogatás
  • Segítjük az iskolakezdést
  • Szemüvegevásárlási támogatás
  • Cafeteriát adunk

Lépj előre

  • Nyelvi képzések
  • Kompetenciafejlesztés
  • Szakmai képzések
  • Vezetőfejlesztés
Még több juttatás