Még tanulsz, de szeretnél közben gyakorlati tapasztalatot szerezni?

Nálunk megteheted, hozd ki magadból a legtöbbet!

Az alábbi feladatok várnak rád:

  • közreműködés marketing feladatok megvalósításában;
  • kreatív tervezési és gyártási feladatok koordinálása, arculati anyagok biztosítása;
  • tartalomkészítés, elégedettség mérés;
  • CSR aktivitások tervezésében és megvalósításában való részvétel;
  • reprezentációs termékek körének kialakítása, biztosítása a célcsoportnak megfelelően;
  • kapcsolattartás az ügynökséggel, adminisztrációs feladatok.

Mit várunk el tőled?

  • érdeklődj a marketing iránt;
  • légy kreatív, innovatív és nyitott az új ötletekre. Légy proaktív;
  • képes legyél önállóan is dolgozni, de csapatban is hatékonyan;
  • legyen jó kommunikációs és problémamegoldó képességed;
  • legyen angol nyelvtudásod.

  • marketinget tanulsz a  főiskolán/egyetemen;
  • hosszabb távon tervezel velünk dolgozni, legalább 12 hónapig és rendelkezel nappali tagozaton hallgatói jogviszonnyal.

Előnyként értékeljük:

  • ha van tapasztalatod marketing kampányok lebonyolításában;
  • érdeklődsz a légiközlekedés/drón iparág iránt.

Amit kínálunk:

  • tapasztalatszerzés a légiforgalmi irányítás világában;
  • folyamatos fejlődési lehetőség;
  • felsőfokú tanulmányokkal összeegyeztethető munkavégzés.

Munkavégzés helye: Budapest XVIII. kerület