A HungaroControl Internal Audit csapatának tagjaként alábbi feladatokkal várunk:

  • belső ellenőrzési vizsgálatok támogatása során számítunk rád az adatok összegyűjtésében, feldolgozásában, dokumentum-elemzési feladatokban;
  • a belső ellenőrzési vizsgálatok témáival összefüggő statisztikai kimutatások, elemzések készítése, vizualizálása, összefüggések kutatása;
  • részvétel az éves audit terv kidolgozásában, új témajavaslatok, kockázatértékelések és elemzések kidolgozásával;
  • részt veszel az audit folyamatok fejlesztésében, melynek során az új audit rendszer tesztelésében kapsz szerepet;
  • egyéb adminisztrációs feladatok, mint például monitoring tevékenységben részt vétel.

  • nappali felsőfokú tanulmányokat folytatsz valamely főiskolai/egyetemi képzésében (preferáltan szakirányú – gazdasági területről, IT affinitással);
  • nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkezel;
  • kooperatív személyiséggel és analitikus gondolkodásmóddal rendelkezel;
  • fontos számodra a precíz, pontos munkavégzés;
  • jól értesz az MS Excelhez (lekérdezések, függvények, Pivot);
  • megoldásorientált hozzáállással rendelkezel;
  • fontos számodra a kutató háttérmunka, lelkesedéssel fogadod az újdonságokat;
  • középfokú angol nyelvtudással rendelkezel (főleg szövegértésben lesz rá szükséged);
  • hosszabb távon tervezel velünk dolgozni, legalább 12 hónapig és rendelkezel aktív, nappali tagozaton hallgatói jogviszonnyal.

Előnyként fogjuk értékelni a jelentkezésednél:

  • Power BI-ban szerzett tapasztalat (vagy nagyfokú érdeklődés, hogy elmélyedj benne);
  • SharePoint és/vagy SAP ismerete;
  • repülés iránti érdeklődés, kapcsolódás.

Mi mit ajánlunk Neked:

  • versenyképes, sávosan emelkedő órabér;
  • hosszú távú munkalehetőség és felelősségteljes feladatok;
  • betekintés kapsz a belső ellenőrzési munka rejtelmeibe;
  • SAP vállalatirányítási rendszer használatába tapasztalatot szerezhetsz;
  • elsajátíthatod a rendszerszintű, eredményorientált gondolkodásmódot;
  • szakterületekkel való közös munka során kommunikációs és konfliktuskezelő képességed fejlődik;
  • rugalmas, tanulmányaidhoz illeszthető munkaidő;
  • olyan egyedülálló és izgalmas iparágban szerezhetsz tapasztalatot, ami az önéletrajzodat egyedivé teszi.

Munkavégzés helye: Budapest XVIII. kerület