arrow-down bflogo-201511bigfish breadcrumbarrow circle-arrow facebook Asset 2galeria h3-lines hc-uszt hc-youtube image-lines-small image-lines instagramkepnagyitas linkedin logo-slogan logo_sq magyarbrands pager-arrow-left pager-arrow-right pilot-pipe search-thin search small-arrow-down-grey small-arrow-down-white small-arrow-down

Állásajánlatok

Támogató rendszerfejlesztő mérnök/Mérésügyi szakreferens

Érdekel a repülés világa? Szeretnél egy innovatív, stabil hátterű, folyamatosan fejlődő, hazánkban egyedülálló iparágban működő vállalat tagja lenni?

Jelentkezz hozzánk Támogató rendszerfejlesztő mérnök/Mérésügyi szakreferens pozícióba!

A  több mint 700 főt foglalkoztató HungaroControl Zrt. világszínvonalú szolgáltatást nyújtó, tudásintenzív, kutatás-fejlesztésre nagy hangsúlyt helyező cég, mely a teljes magyar légtérben és a Koszovó feletti magas légtérben irányítja a repülőgépeket és garantálja azok biztonságos közlekedését.

Leendő munkatársunk feladatai lesznek:

  • elektronikus mérőeszközöket üzemeltető műszaki szervezet méréstechnikai (metrológiai) szempontból jogszerű működésének biztosítása (törvényes metrológia), a vonatkozó jogszabályoknak megfelelően;
  • mérőeszközök kalibrálása (etalonok kalibráltatása), kalibrálási bizonyítványok készítése, dokumentálás, nyilvántartás, visszavezethetőség biztosítása nemzeti etalonokra;
  • a szervezet műszerparkjának korszerűsítése, fejlesztése, a beszerzések szakmai koordinálása;
  • hosszútávú mérőeszköz stratégia kidolgozása, naprakész információk megszerzése az aktuális trendekről;
  • meghibásodott mérőeszközök javítása, javíttatásának szakmai koordinálása, kapcsolattartás forgalmazókkal, szervizekkel;
  • fejlesztési feladatok kapcsán a vonatkozó dokumentációk elkészítése;
  • közreműködés fejlesztési tervek összeállításában;
  • fejlesztési célfeladatok koordinálása, esetleges projektekben való részvétel.

Az ideális jelölt rendelkezik:

  • villamosmérnöki (üzemmérnöki) végzettséggel;
  • elektronikus mérőberendezések használatával kapcsolatos területen eltöltött legalább 3 éves szakmai gyakorlattal;
  • szakmai angol nyelvtudással.

Az ideális jelöltet az alábbiak jellemzik:

  • precíz, pontos munkavégzés;
  • analitikus gondolkodásmód;
  • rendszerező, szervező képesség;
  • önállóság, határozottság;
  • jó kapcsolatteremtő- és kommunikációs készség;
  • csapatmunkára való képesség.

Elbírálásnál előnyt jelent:

  • légiforgalmi irányítás műszaki területén szerzett tapasztalat;
  • elektronikus mérőeszközök kalibrálásában szerzett tapasztalat;
  • metrológiai ismeretek;
  • metrológus szakvizsga;
  • globális szemlélet, gondolkodásmód;
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • folyamatos képzési, fejlődési lehetőség;
  • versenyképes jövedelem;
  • kulturált munkakörnyezet.

Amennyiben felkeltettük az érdeklődésedet és megfelelsz a feltételeknek, akkor jelentkezésesedet részletes szakmai önéletrajz és motivációs levél csatolásával az alábbi e-mail címre várjuk: karrier@hungarocontrol.hu

Jelentkezési határidő: 2017. október 23.

Az e-mail tárgya „jelentkezés támogató rendszerfejlesztő mérnök/mérésügyi szakreferens pozícióra” legyen.

További információ: www.hungarocontrol.hu