Feladatok:

  • az operatív működéshez kapcsolódó jelentések, elemzések készítése;
  • üzleti tervezés, elhatárolási javaslatok készítése, várhatózás;
  • rendszeres és ad-hoc riportok készítése;
  • a költséggazdák, szakterületi igazgatóságok részére aktív döntéstámogatás biztosítása;
  • tervektől való eltérések kimutatása, az okok feltárása, magyarázata, adminisztrálása;
  • a vállalat kontrolling rendszerének működtetése.

  • felsőfokú pénzügyi/gazdasági végzettség;
  • legalább 1 éves kontrolling tapasztalat;
  • alapszintű angol nyelvismeret;
  • erős vállalati számviteli tapasztalat;
  • MS Excel magas szintű felhasználói ismerete.

Jelentkezésnél előnyt jelent:

  • tapasztalat SAP rendszerben való munkavégzésben
  • tapasztalat rendszertesztelésében;
  • mérlegképes könyvelői végzettség;
  • középfokú angol nyelvtudás;
  • MS Access/makró magas szintű felhasználói ismerete.

Elvárás:

  • komplex látásmód, logikus, analitikus gondolkodás;
  • számvitelben szerzett jártasság;
  • nyitottság csapatban történő aktív együttműködésre;
  • pontosság, precizitás;
  • szolgáltatói szemléletmód.

Amit kínálunk:

  • folyamatos képzési, fejlődési lehetőség;
  • versenyképes jövedelem;
  • kulturált munkakörnyezet.

Munkavégzés helye: Budapest XVIII. kerület