Feladatok:

  • az operatív működéshez kapcsolódó jelentések, elemzések készítése;
  • üzleti tervezés, rendszeres és ad-hoc riportok készítése;
  • a költséggazdák, szakterületi igazgatóságok részére aktív döntéstámogatás biztosítása;
  • pénzügyi tervek elkészítése;
  • pénzügyi tervektől való eltérések kimutatása, az okok feltárása, magyarázata;
  • a vállalat kontrolling rendszerének működtetése, folyamatos fejlesztése.

  • felsőfokú pénzügyi/gazdasági végzettség;
  • legalább 1 éves kontrolling tapasztalat;
  • alapszintű angol nyelvismeret;
  • erős vállalati számviteli tapasztalat;
  • Excel magas szintű felhasználói ismerete.

Elvárás:

  • komplex látásmód, logikus, analitikus gondolkodás;
  • erős problémamegoldó készség;
  • pontosság, precizitás;
  • szolgáltatói szemléletmód.

Jelentkezésnél előnyt jelent:

  • tapasztalat SAP rendszerben való munkavégzésben;
  • mérlegképes könyvelői végzettség;
  • középfokú angol nyelvtudás;
  • Access magas szintű felhasználói ismerete.

Munkavégzés helye: Budapest XVIII. kerület