arrow-down arrow-left arrow-right bflogo-201511bigfish breadcrumbarrow circle-arrow facebook Asset 2galeria h3-lines hc-uszt hc-youtube image-lines-small image-lines instagramkepnagyitas linkedin logo-slogan logo_sq magyarbrands pager-arrow-left pager-arrow-right Fill 3Created with Sketch. pilot-pipe search-thin search small-arrow-down-grey small-arrow-down-white small-arrow-down

Állásajánlatok

Támogató rendszerfejlesztő mérnök

Érdekel a repülés világa? Szeretnél egy innovatív, stabil hátterű, folyamatosan fejlődő, hazánkban egyedülálló iparágban működő vállalat tagja lenni?

Jelentkezz hozzánk támogató rendszerfejlesztő mérnök pozícióba!

A  több mint 700 főt foglalkoztató HungaroControl Zrt. világszínvonalú szolgáltatást nyújtó, tudásintenzív, kutatás-fejlesztésre nagy hangsúlyt helyező cég, mely a teljes magyar légtérben és a Koszovó feletti magas légtérben irányítja a repülőgépeket és garantálja azok biztonságos közlekedését.

Leendő munkatársunk feladatai lesznek:

  • A légiforgalmi irányítási rendszer- és berendezésfejlesztés teljes életciklusának menedzselése;
  • A rendszerhez kapcsolódó fejlesztések műszaki jellemzőinek meghatározása, szerződések előkészítése, ajánlatok értékelése és a telepítés felügyelete egészen az éles üzembe állásig;
  • Részvétel a légiforgalmi irányítási rendszerek, berendezések gyári és helyszíni átvételi tesztelésében;
  • A fejlesztések gazdasági megvalósíthatósági elemzése;
  • A légiforgalmi irányítási rendszerekkel kapcsolatos nemzetközi és hazai szakmai szervezetek munkájának figyelemmel kísérése és szükség esetén a vonatkozó hatások beépítése a fejlesztési tevékenységbe;
  • Részvétel ezen szakmai szervezetek munkájában;
  • A fejlesztési feladatok kapcsán a vonatkozó dokumentációk elkészítése;
  • Közreműködés fejlesztési tervek összeállításában;
  • A fejlesztési célfeladatok koordinálása, esetleges projektek vezetése;
  • A munkakör nemzetközi szabályozási környezetének figyelemmel kísérése;
  • A rendszer és a fejlesztések minőségbiztosítási feladatainak ellátása, kézikönyvek karbantartása, részvétel az esetleges minőségbiztosítási ellenőrzéseken, belső auditokon.

 Az ideális jelölt rendelkezik:

  • Műszaki területen szerzett felsőfokú végzettséggel;
  • Műszaki fejlesztési/üzemeltetési területen eltöltött legalább 2 éves gyakorlattal;
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudással.

Elbírálásnál előnyt jelent:

  • Légiforgalmi irányítás műszaki területén szerzett tapasztalat;
  • Minőségirányításban (ISO 9001:2015) szerzett tapasztalat;
  • Projektmódszertani ismeret, képesítés.

Az ideális jelöltet az alábbiak jellemzik:

  • Magasszintű egyéni felelősségvállalás;
  • Rendszerszemlélet;
  • Analitikus gondolkodásmód;
  • Precíz, pontos munkavégzés;
  • Jó problémamegoldó készség;
  • Képesség az önálló munkavégzésre;
  • Igény a folyamatos fejlődésre;
  • Jó kapcsolatteremtő- és kommunikációs készség.

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű szerződés;
  • Versenyképes fizetés;
  • Kimagasló béren kívüli juttatások;
  • Folyamatos képzési, fejlődési lehetőség;
  • Innovatív technológiák használata;
  • Kulturált munkakörnyezet.

Munkavégzés helye: Budapest XVIII. kerület

Jelentkezési határidő: 2018. február 28.

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet és megfelelsz a feltételeknek, akkor jelentkezésesedet angol és magyar nyelvű önéletrajz és motivációs levél csatolásával az alábbi e-mail címre várjuk: karrier@hungarocontrol.hu

Az e-mail tárgya „jelentkezés támogató rendszerfejlesztő mérnök pozícióra” legyen.

További információ: https://karrier.hungarocontrol.hu/