Szervezetfejlesztő

pozícióba keressük leendő munkatársunkat, aki szívesen tartozna egy stabil, de folyamatosan fejlődő, nemzetközi környezetben és különleges, hazánkban egyedülálló iparágban működő vállalathoz.

Ezek a feladatok várnak Rád:

  • Részvétel a szakszemélyzet toborzás-kiválasztási módszertanának fejlesztésében;
  • Aktív szerepvállalás a légiforgalom irányítói kiválasztásban (elsősorban AC-k és Feast teszt eredmények visszajelzése);
  • Reziliencia programon belül coaching támogatás biztosítása a légiforgalom irányító hallgatók részére;
  • A szakszemélyzet kötelező belső szakmai képzéseihez tartozó oktatói rendszer működtetése és fejlesztése;
  • Részvétel a belső oktatók kiválasztásában és módszertani fejlesztésében (felnőttképzés);
  • Szoros együttműködés a szervezetfejlesztő csapattal illetve a HR üzleti partnerekkel;
  • Külső szolgáltatók, partnerek kiválasztásában való részvétel;
  • Közreműködés döntés-előkészítő anyagok összeállításában

 Az ideális jelölt az alábbiakkal rendelkezik:

  • főiskolai vagy egyetemi végzettség (munka-és szervezet pszichológus, szervezetfejlesztő);
  • Coach képesítés;
  • min. 3 éves szervezetfejlesztői tapasztalat;
  • min. 50 óra coach-ként szerzett szakmai tapasztalat;
  • felnőttképzésben szerzett tapasztalat;
  • középfokú angol nyelvtudás;
  • MS Office programok magasszintű ismerete.

Olyan kollégát keresünk, aki:

  • rendszerszemléletű, strukturált gondolkodású, megoldáskereső;
  • innovatív, kreatív;
  • kooperatív;
  • kiváló kommunikációs készséggel rendelkezik;
  • ügyfélorientált és érti az üzleti célokat.

És amit mindezért kínálunk:

  • kihívást jelentő, szakmai fejlődést elősegítő, változatos feladatok;
  • lendületes, vidám, segítőkész csapat;
  • stabil munkahely, hosszú távú munkalehetőség;
  • versenyképes fizetés;
  • folyamatos képzési, fejlődési lehetőség;
  • kellemes, modern munkakörnyezet.

Munkavégzés helye: Budapest, 18. kerület

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet és megfelelsz a feltételeknek, akkor jelentkezésedet a hirdetés alatt található adatlap kitöltése után, magyar nyelvű önéletrajz csatolásával várjuk.