Főbb feladatok, amikre számíthatsz:

  • A HR stratégia megvalósításához illeszkedő akciók tervezése a megvalósítás szakmai koordinációja,
  • Döntéselőkészítő, döntéstámogató anyagok, elemzések, prezentációk készítése a menedzsment/tulajdonos részére, azokhoz szükséges eseti munkacsoportok vezetése
  • HR projektek/kampányok/kiemelt feladatok szakmai vezetése, koordinációja, státusz riportok, beszámolók előkészítése a menedzsment/tulajdonos részére
  • Részvétel vállalati szintű projektekben, azokban a HR terület képviselete
  • Közreműködés szervezetfejlesztési programok kialakításában, megvalósításában, a megvalósítás nyomon követésében
  • Széleskörű együttműködés a társterületekkel és a kiszolgált területekkel

Az ideális jelölt rendelkezik:

  • szakirányú felsőfokú HR végzettséggel (preferáltan közgazdasági vonalon)
  • 10 éves HR területen, azon belül minimum 5 éves HR szakértő pozícióban megszerzett tapasztalattal, preferáltan több különböző szervezetben (pl. multinacionális és állami vállalat, KKV és nagyvállalati szektor)
  • HR rendszerek fejlesztésében, szervezetfejlesztésben, felsővezetői támogatásban szerzett tapasztalattal,
  • döntéselőkészítő/döntéstámogató feladatokban szerzett tapasztalattal,
  • középfokú angol nyelvtudással (írásban és szóban egyaránt),
  • MS Office programok erős felhasználói szintű ismeretével,
  • rendszerszemlélettel, strukturált gondolkodásmóddal és prezentációs készséggel.

Olyan kollégát keresünk, aki

  • proaktív, innovatív, kezdeményező,
  • komplex helyzeteket és problémákat gyorsan átlát
  • képes rendszerszinten, átfogóan gondolkodni a HR rendszerek fejlesztéséről, működtetéséről,
  • jó prezentációs képességekkel rendelkezik, meggyőzően érvel és kommunikál, és a számok világában is otthonosan mozog,
  • jó kapcsolatteremtő, képes együttműködéseket építeni adott feladatok/projektek sikerének érdekében a szervezet minden szintjén,
  • eredményorientált

Amit kínálunk:

  • folyamatos szakmai képzési és fejlődési lehetőség,
  • versenyképes jövedelem,
  • béren kívüli juttatások,
  • egyedülálló, stabil hátterű cég,
  • lendületes, befogadó és támogató csapat,
  • kellemes, modern munkakörnyezet.