arrow-down arrow-left arrow-right bflogo-201511bigfish breadcrumbarrow circle-arrow facebook Asset 2galeria h3-lines hc-uszt hc-youtube image-lines-small image-lines instagramkepnagyitas linkedin logo-slogan logo_sq magyarbrands pager-arrow-left pager-arrow-right Fill 3Created with Sketch. pilot-pipe search-thin search small-arrow-down-grey small-arrow-down-white small-arrow-down

Állásajánlatok

Számlakönyvelő

Szeretnél egy innovatív, stabil hátterű vállalat tagja lenni? Érdekel a repülés világa? A több mint 700 főt foglalkoztató HungaroControl Zrt. világszínvonalú szolgáltatást nyújtó, tudásintenzív, kutatás-fejlesztésre nagy hangsúlyt helyező cég, mely a teljes magyar légtérben és a Koszovó feletti magas légtérben irányítja a repülőgépeket és garantálja azok biztonságos közlekedését. Keressük

pozícióba leendő munkatársunkat, aki szívesen tartozna egy stabil, de folyamatosan fejlődő, nemzetközi környezetben és különleges, hazánkban egyedülálló iparágban működő vállalathoz.

Munkaköri feladatok:

  • A bejövő, átutalásos szállító számlák áfa- és számviteli törvény szerinti ellenőrzése, iktatása, könyvelése, irattárazása, és az ezzel kapcsolatos egyeztetések lebonyolítása a szakterületekkel.
  • A szerződéses és eseti vevői rendelések, illetve a szállító számlákból továbbszámlázandó tételek alapján kimenő számlák készítése, irattárazása.
  • A vevői előlegbekérők, előleg számlák készítése, egyeztetések lebonyolítása.
  • Fizetési felszólítók, késedelmi kamatbekérők, egyenlegközlők készítése, irattárazása.
  • A bevételek, költségek elhatároltatása, illetve a kézi elhatárolások könyvelése.
  • Folyószámla-egyeztetések
  • A szállító és vevő partner törzs nyilvántartása, új partnerek rögzítése, NAV adatbázisban történő ellenőrzése.
  • A könyvvizsgálati és egyéb külső és belső ellenőrzésekben való részvétel.

  • Felsőfokú számviteli végzettség vagy
  • Középfokú szakirányú végzettség és mérlegképes könyvelői képesítés
  • Legalább 3 év szakmai tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Alapfokú angol nyelvtudás

Elvárások:

  • Pontosság, precizitás
  • Szabálykövetés
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Adatbáziskezelés ismerete
  • Ügyviteli folyamatszervezési, rendszerszervezési ismeretek
  • Logikus gondolkodás
  • Monotonitástűrés

Elbírálásnál előnyt jelent:

  • Integrált vállaltirányítási rendszer ismerete
  • MS Dynamics AX rendszer ismerete
  • Folyamatautomatizálásban, workflow-k használatában szerzett ismeretek

Amit kínálunk:

  • folyamatos képzési, fejlődési lehetőség,
  • versenyképes jövedelem,
  • kulturált munkakörnyezet.

Munkavégzés helye: Budapest, 18. kerület

Munkarend: általános, heti 5 napos munkarend

Jelentkezési határidő: 2018. július 31.

Jelentkezni a HungaroControl Zrt. honlapján (www.hungarocontrol.hu) keresztül az állásajánlatok menüpont alatt az on-line állásjelentkezés-re kattintva, magyar nyelvű, szakmai önéletrajz és motivációs levél csatolásával lehet.

További Információ:  www.hungarocontrol.hu/kapcsolat

Személyes adatok
Legmagasabb iskolai végzettség
További végzettség hozzáadása
Megpályázott munkakörhöz kapcsolódó tanfolyamok További tanfolyam hozzáadása
Nyelvismeret*
További nyelvismeret hozzáadása
Munkaviszony
További munkaviszony hozzáadása
Kapcsolódó dokumentumok feltöltése
Magyar nyelvű önéletrajz*
Tallózás
Angol nyelvű önéletrajz
Tallózás
Motivációs levél*
Tallózás
Bizonyítványok másolata, egyéb jelentkezséhez szükséges iratok
Tallózás