arrow-down bflogo-201511bigfish breadcrumbarrow circle-arrow facebook Asset 2galeria h3-lines hc-uszt hc-youtube image-lines-small image-lines kepnagyitas linkedin logo-slogan logo_sq magyarbrands pager-arrow-left pager-arrow-right pilot-pipe search-thin search small-arrow-down-grey small-arrow-down-white small-arrow-down

Állásajánlatok

Szakmai gyakorlatos (IT területre)

Szeretnél egy innovatív, stabil hátterű vállalat tagja lenni? Érdekel a repülés világa? A több mint 700 főt foglalkoztató HungaroControl Zrt. világszínvonalú szolgáltatást nyújtó, tudásintenzív, kutatás-fejlesztésre nagy hangsúlyt helyező cég, mely a teljes magyar légtérben és a Koszovó feletti magas légtérben irányítja a repülőgépeket és garantálja azok biztonságos közlekedését.

Keressük leendő munkatársunkat határozott időre Szakmai gyakorlatos (IT területre) munkakör betöltésére.

A munkakörhöz tartozó fő feladatok:

  • Részvétel a HungaroControl Vállalati IT infrastruktúra feladatainak megvalósításában
  • Beérkező hibajelentések, kérések fogadása és megoldása, ill. az ezekkel kapcsolatos feladatok szétosztása, valamint a kapcsolódó adminisztráció elvégzése
  • Feladatok továbbítása megoldó csoportok felé
  • Kliens számítógépek telepítése és konfigurálása
  • Felhasználói fiókok és jogosultságok kezelése
  • IT eszközök adminisztrációja, tesztelése, selejtezése

A feladatkörhöz tartozó elvárások:

  • Folyamatban lévő tanulmányok valamely magyarországi főiskola/egyetem képzésében
  • Pontos adminisztrációs és dokumentációs készség
  • Szakértelem, minőségi munkavégzés
  • Csapatmunka
  • Ügyfél orientáltság
  • Legalább heti 20 óra munkavégzés
  • Minimum 6 hetes szakmai gyakorlat vállalása

Előnyt jelent:

  • IT területen szerzett gyakorlat
  • A témakörhöz kapcsolódó tapasztalat, műhelymunka, szakdolgozat, publikációk

Munkavégzés helye:

  • Budapest XVIII. kerület

Jelentkezési határidő: 2017.május 31.

Amennyiben érdekel a lehetőség és megfelelsz az elvárásoknak, kérjük magyar és angol nyelvű önéletrajzodat és motivációs leveled küldd el a szakmaigyakorlatos@hungarocontrol.hu címre.

E-mail-ed tárgya a következő legyen: Szakmai gyakorlatos (IT területre)