Állásajánlatok

Stratégiai beszerző

Szeretnél egy innovatív, stabil hátterű vállalat tagja lenni? Érdekel a repülés világa? A több mint 700 főt foglalkoztató HungaroControl Zrt. világszínvonalú szolgáltatást nyújtó, tudásintenzív, kutatás-fejlesztésre nagy hangsúlyt helyező cég, mely a teljes magyar légtérben és a Koszovó feletti magas légtérben irányítja a repülőgépeket és garantálja azok biztonságos közlekedését.

pozícióba leendő munkatársunkat, aki nyitott, lendületes személyiség és szívesen tartozna egy stabil, de folyamatosan fejlődő, nemzetközi környezetben és különleges, hazánkban egyedülálló iparágban működő vállalathoz.

Munkaköri feladatok:

  • A saját hatáskörébe tartozó beszerzési kategória teljes körű menedzselése,
  • Az eljárások lefolytatásához szükséges szakmai dokumentáció elkészítése,
  • Ellátja a HungaroControl Zrt. Beszerzési és Közbeszerzési szabályzata szerinti beszerzési referensi feladatokat,
  • A vonatkozó jogszabályok és szabályzatok alapján a beszerzési eljárások lebonyolítása (műszaki dokumentációk elkészíttetése, pályáztatási  feladatok ellátása, ajánlat kérések lebonyolítása, döntés előkészítő dokumentációk elkészítése), megrendelés elkészítése, a szerződéskötés koordinálása, adminisztratív teendők ellátása,
  • Szükség esetén részt vesz a szerződések teljesüléséhez kapcsolódó eseményeken, helyszíni és gyári átvételi eljárásokon és ellenőrzi a szerződés beszerzési szempontú teljesülését,
  • Új szállítók felkutatása, bevezetése, beszállítói bázis kiépítése, beszállítói teljesítmény nyomon követése, értékelésük kialakítása,
  • A piacon elérhető legkedvezőbb beszerzési kondíciók elérése,
  • Nemzetközi beszerzések lebonyolítása, kapcsolattartás a külföldi szállítókkal
  • Keretszerződések kidolgozása, a meglévő szerződések felülvizsgálata, szükség szerinti újratárgyalása,
  • A Beszerzési Terv és az Üzleti Terv összehangolása és megvalósulásának ellenőrzése.

  • egyetemi vagy főiskolai végzettség (gazdasági/kereskedelmi/mérnöki terület)
  • legalább 3 év beszerzési területen szerzett tapasztalat
  • kommunikáció képes angol nyelvtudás (főként írásban)

Elvárások:

  •  tárgyalási, kommunikációs és konfliktuskezelési képességek
  •  pontosság, precizitás
  •  önálló, lelkiismeretes és megbízható munkavégzés

Előnyt jelent:

  • közbeszerzési eljárásokban szerzett tapasztalat
  • Microsoft Dynamics AX ismerete

Amit kínálunk:

  • folyamatos képzési, fejlődési lehetőség
  • versenyképes jövedelem
  • kulturált munkakörnyezet

Munkavégzés helye: Budapest, 18. kerület

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet és megfelelsz a feltételeknek, akkor jelentkezésedet a hirdetés alatt található adatlap kitöltése után, magyar és angol nyelvű önéletrajz csatolásával várjuk.

Személyes adatok
Milyen forrásból értesültél a pozícióról?*
Kapcsolódó dokumentumok feltöltése
Fájlok kiválasztása