arrow-down bflogo-201511bigfish breadcrumbarrow circle-arrow facebook Asset 2galeria h3-lines hc-uszt hc-youtube image-lines-small image-lines instagramkepnagyitas linkedin logo-slogan logo_sq magyarbrands pager-arrow-left pager-arrow-right pilot-pipe search-thin search small-arrow-down-grey small-arrow-down-white small-arrow-down

Állásajánlatok

Szenior kutatás - fejlesztési szakértő

Szeretnél egy innovatív, stabil hátterű vállalat tagja lenni? Érdekel a repülés világa? A több mint 700 főt foglalkoztató HungaroControl Zrt. világszínvonalú szolgáltatást nyújtó, tudásintenzív, kutatás-fejlesztésre nagy hangsúlyt helyező cég, mely a teljes magyar légtérben és a Koszovó feletti magas légtérben irányítja a repülőgépeket és garantálja azok biztonságos közlekedését.

A repülés, és a repüléshez kapcsolódó technológiák iránt érdeklődő kollégánkat keressük Szenior kutatás – fejlesztési szakértő munkakör betöltésére.

Új munkatársunknak az alábbi feladatai lesznek:

  • K+F projektek megvalósításában történő önálló aktív részvétel;
  • légiforgalmi iránytáshoz kapcsolódó technológiák megismerése és fejlesztése;
  • szakmai dokumentációk karbantartása;
  • részvétel az új termékek, szolgáltatások tesztelésében;
  • Európai Uniós és hazai finanszírozású K+F pályázatokkal kapcsolatos szakértői feladatok ellátása;
  • légiközlekedéssel kapcsolatos szabványosítási, előkészítési folyamatok szakmai támogatása;

Elvárásaink:

  • műszaki-, repülőmérnöki egyetemi/főiskolai végzettség;
  • legalább 3 éves K+F tevékenységben, projektekben megszerzett tapasztalat;
  • kiemelkedő műszaki-, informatikai- és a repülés technológiák iránti érdeklődés;
  • szakmai fejlődést szem előtt tartó, pontos-, precíz személyiség;
  • csapatjátékos;
  • innovatív- ,elemző-, strukturált gondolkodás mód;
  • legalább középfokú, aktív angol nyelvtudás;

Az elbírálásnál előnyt jelenthetnek:

  • repüléssel, repüléshez köthető technológiákkal kapcsolatos tanulmányok és/vagy tapasztalat;
  • repüléshez kapcsolódó K+F projektekben megszerzett tapasztalat;

Amit kínálunk:

  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség;
  • új technológiákkal kapcsolatos projektben való részvétel;
  • tovább képzési lehetőségek;
  • kulturált munkakörnyezet;

Jelentkezési határidő: 2017. október 01.

A jelentkezését magyar nyelvű, részletes szakmai önéletrajz, motivációs levél csatolásával és a pozíció megnevezésével az alábbi e-mail címre várjuk: karrier@hungarocontrol.hu

Információ: www.hungarocontrol.hu/kapcsolat