arrow-down arrow-left arrow-right bflogo-201511bigfish breadcrumbarrow circle-arrow facebook Asset 2galeria h3-lines hc-uszt hc-youtube image-lines-small image-lines instagramkepnagyitas linkedin logo-slogan logo_sq magyarbrands pager-arrow-left pager-arrow-right Fill 3Created with Sketch. pilot-pipe search-thin search small-arrow-down-grey small-arrow-down-white small-arrow-down

Állásajánlatok

Stratégiai elemző (stratégiai és projektmenedzsment területen)

Szeretnél egy innovatív, stabil hátterű vállalat tagja lenni? Érdekel a repülés világa? A több mint 700 főt foglalkoztató HungaroControl Zrt. a teljes magyar légtérben és a Koszovó feletti magas légtérben irányítja a repülőgépeket és garantálja azok biztonságos közlekedését.

Stratégiai projektmenedzsment területünkre keresünk új munkavállalót

Stratégiai Elemző

munkakör betöltésére

Új munkatársunknak az alábbi feladatai lesznek:

  • Kidolgozza, fejleszti és koordinálja a vállalati stratégia kialakításával, frissítésével kapcsolatos folyamatokat, közreműködik azok végrehajtásában;
  • Gondoskodik a stratégiaalkotáshoz szükséges, az iparágról, versenytársakról, a HungaroControl Zrt. működését meghatározó hazai és nemzetközi tényezőkről szóló rendszeres és ad hoc elemzések elkészítéséről, koordinálja az elemzések elkészítésébe bevont szervezeti egységek és külső szakértők munkáját;
  • Közreműködik a rendszeres menedzsment jelentés összeállításában;
  • Elvégzi a folyamatban lévő stratégiai feladatok folyamatos monitorozását, elkészíti a státuszjelentéseket és beszámolókat;
  • Figyelemmel kíséri a nemzetközi légiforgalmi iparág változásait, elemzéseket készít a trendek várható hatásairól;
  • Új üzleti lehetőségekre vonatkozóan feltáró elemzéseket készít, megvalósíthatósági vizsgálatokat folytat, szükség esetén külső szakértővel kapcsolatot tart, koordinálja azok munkáját;
  • Közreműködik a vállalkozási tevékenységekkel és leányvállalatokkal kapcsolatos stratégiai kontroll folyamatok kidolgozásában, fejlesztésében, végrehajtásában;
  • Vállalkozási tevékenységekről és leányvállalatokról szükség szerinti rendszerességgel jelentéseket, döntés előkészítő elemzéseket készít;
  • Vállalkozási tevékenységek értékesítésével, fejlesztésével, átalakításával kapcsolatban a szervezeten belüli és kívüli szereplőkkel, nemzetközi partnerekkel, szakmai szervezetekkel kapcsolatot tart, előzetes tárgyalásokat folytat szakértői szinten.

A feladatkörhöz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú gazdálkodástudományi / közgazdaságtudományi képzettség;
  • Felsőfokú angol nyelvtudás;
  • minimum 3 év szakmai gyakorlat;
  • Microsoft Office felhasználó szintű ismerete (MS PowerPoint, Excel, Project);
  • Szakértelem, minőségi munkavégzés;
  • Fejlődés iránti igény;
  • Felelősségvállalás és együttműködés;
  • Nagyfokú rugalmasság, precizitás, proaktivitás;
  • Átfogó, strukturált gondolkodásmód;
  • Nyitott személyiség.

Előnyt jelent:

  • Stratégiai területen szerzett tapasztalat;
  • Légiközlekedési iparág ismerete.

Amit kínálunk:

  • Önálló, felelősségteljes munkakör,
  • Változatos munka egy dinamikus csapatban,
  • Fejlődési lehetőség,
  • Elkötelezett és motivált csapat, jó munkahelyi légkör.

Jelentkezési határidő: 2018. január 31.

A jelentkezését magyar nyelvű, részletes szakmai önéletrajz, bérigény, motivációs levél csatolásával és a pozíció megnevezésével az alábbi e-mail címre várjuk: karrier@hungarocontrol.hu