Feladatok:

  • a Társaság integrált repülésbiztonság- és minőségirányítási rendszer működésének monitorozása, kapcsolódó adatelemzések, esettanulmányok készítése;
  • ISQMS belső auditok lefolytatása és részvétel az auditok értékelésében, a megállapítások kockázati besorolásában és a trendek elemzésében;
  • a repülésbiztonsági felmérések adatalapú előkészítésében és az eredmények elemzésében való részvétel;
  • ISQMS folyamatok teljesítményének mérésében és elemzésében való részvétel;
  • nemzetközi repülésbiztonság javító programok Társaságot érintő akciótervének, javaslatainak koordinálása és azok teljesítésének monitorozása;
  • Társasági szintű repülésbiztonsági teljesítménymutatók kidolgozásában és fejlesztésében való részvétel.

  • felsőfokú minőségirányítási vagy műszaki mérnöki, vagy természettudományi végzettség;
  • legalább 5 éves releváns tapasztalat minőségirányítási rendszer kiépítésben, üzemeltetésben, elemzésben;
  • középfokú angol nyelvismeret;
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete.

Elvárás:

  • komplex látásmód, logikus, analitikus gondolkodás;
  • erős problémamegoldó készség;
  • pontosság, precizitás;
  • önálló és proaktív munkavégzés;
  • együttműködési készség.

Amit kínálunk:

  • folyamatos képzési, fejlődési lehetőség;
  • versenyképes jövedelem;
  • kulturált munkakörnyezet.

 Munkavégzés helye: Budapest XVIII. kerület