Leendő kollégáid mondták:

„Mindig szívesen megyek a munkahelyemre, mert tudom, hogy világszínvonalú rendszerekkel dolgozhatok, hogy újabb és újabb kihívások várnak rám, mindig tanulhatok valami újat és így mindig motiváltnak érzem magam. Aki rendelkezik rendszerüzemeltetői, rendszergazdai tapasztalattal, szereti vagy érdekli a repülés, és érez magában a kellő affinitást egy felelősségteljes, ugyanakkor különleges munkához, annak ez az ideális hivatás!”

„Szakmai felsőfokú végzettséggel és néhány éves szakmai tapasztalattal remek fejlődési lehetőséget tartogat ez a terület azoknak a szakembereknek, akik – a szükséges, speciális képzések elvégzését követően – képesek az önálló munkára, felelős döntéseket tudnak hozni, valamint éreznek bármilyen kötődést a repülés iránt.”

Ha szeretnél a légiforgalmi irányítás elengedhetetlen részévé válni, világszínvonalú rendszereket üzemeltetni és nem munkát, hanem hivatást keresel, akkor jelentkezz hozzánk!

A munkakörhöz tartozó feladatok:

  • a légiforgalmi irányítást közvetlenül és közvetetten támogató világszinten egyedi adat- és hangkommunikációs, valamint feldolgozó rendszerek és berendezések felügyelete és folyamatos üzemének (7/24) biztosítása;
  • aktív részvétel az előre ütemezett karbantartásokban;
  • az üzemeltetéshez kapcsolódó új eljárások kidolgozása;
  • részvétel gyári és helyszíni tanfolyamokon, teszteken;
  • a tesztelt rendszerek átvétele, telepítése, üzembe helyezése;
  • üzemeltetési előírások, utasítások ellenőrzése, javaslattétel a fejlesztésekre.

Mit várunk tőled?

  • felsőfokú műszaki végzettséget;
  • legalább 3 éves rendszerüzemeltető munkakörben szerzett gyakorlatot;
  • Linux és Windows ismeretet;
  • legalább középfokú, aktív angol nyelvtudást;
  • folyamatos szakmai fejlődési képességet és igényt;
  • magasszintű egyéni felelősségvállalást;
  • rendszerszemléletet;
  • analitikus gondolkodást;
  • precizitást;
  • és, hogy szeress és tudj is csapatban dolgozni.

Amit kínálunk:

  • kimagasló bérezést;
  • világszínvonalú technológiai környezetet;
  • folyamatos képzési, fejlődési lehetőséget;
  • fix munkaidőt;
  • stabil munkahelyet, hosszú távú munkalehetőséget;
  • határozatlan idejű szerződést.

Ha szeretnél még többet megtudni a rendszerüzemeltető mérnökök munkájáról a HungaroControlnál:

Munkavégzés helye: Budapest, 18. kerület