Leendő munkatársunk feladatai lesznek:

• Aktív közreműködés a felhasználói igények felmérésében, elemzésében és specifikálásában, üzleti területek támogatása az üzleti követelményspecifikáció elkészítésében;
• Újonnan bevezetendő rendszerek kapcsán a felhasználói igények megvalósításához szükséges koncepcionális és műszaki tervek, specifikációk, egyéb dokumentációk elkészítése;
• Meglévő vagy bevezetés alatt álló informatikai rendszerek fejlesztéséhez / bevezetéséhez – különös tekintettel az integrált vállalatirányítási rendszerre, a vezetői információs rendszerre és egyéb üzletmenetet támogató rendszerekre, valamint a köztük lévő kapcsolatok megfelelő kialakítására és folyamatos fejlesztésére – szükséges funkcionális-, és rendszerspecifikációk elkészítése, illetve a külső partner által készített specifikációs és egyéb dokumentumok szakértői véleményezése;
• Jelentősebb volumenű, informatikai rendszereket érintő fejlesztések megvalósításának menedzselése, a megvalósítás szakmai támogatása;
• Folyamatos kapcsolattartás belső és külső fejlesztőkkel, illetve az igénylő üzleti területekkel;
• Tesztelések elvégzése, koordinálása és szakértői támogatása, kapcsolódó dokumentációk elkészítése;
• Felhasználói oktatások szakértői támogatása, oktatások megtartása, oktatási anyagok elkészítése, külső szállító által készített anyagok véleményezése;
• Fejlesztések üzemeltetésre való átvételének minőségbiztosítása, üzemeltetésre történő átadása;
• Informatikai beszerzések előkészítése, beszerzési folyamat szakértői támogatása.

A pozícióhoz kötődő elvárásaink:

• Műszaki, informatikai vagy gazdasági területen szerzett felsőfokú végzettséggel;
• Informatikai rendszerek bevezetésében, a bevezetés menedzselésében, vagy informatikai tanácsadásban szerzett tapasztalattal;
• Informatikai fejlesztések menedzselésében szerzett tapasztalattal;
• Üzleti elemzői tapasztalattal;
• Középfokú angol nyelvismerettel.

Az ideális jelöltet az alábbiak jellemzik:
• Rendszerszemlélet, analitikus gondolkodásmód;
• Proaktivitás;
• Jó kapcsolatteremtő- és kommunikációs készség;
• Pontos, precíz munkavégzés;
• Önállóság, határozottság;
• End-to-End feladatkezelés;
• Csapatmunkára való képesség.

Elbírálásnál előnyt jelent:

• Üzleti folyamatok fejlesztésében szerzett tapasztalat;
• Informatikai tanácsadási projektek szakmai vezetésében szerzett tapasztalat;
• ITIL minősítés, LEAN minősítés, projektvezetői minősítés;
• Microsoft és IBM alapú technológiák ismerete;
• Migrációk és tesztelések során szerzett tapasztalat;
• Szolgáltatásmenedzsment folyamatok működtetésével kapcsolatos tapasztalat;
• Megrendelői oldalon szerzett tapasztalat.

Munkavégzés helye: Budapest 18. kerület