arrow-down arrow-left arrow-right bflogo-201511bigfish breadcrumbarrow circle-arrow facebook Asset 2galeria h3-lines hc-uszt hc-youtube image-lines-small image-lines instagramkepnagyitas linkedin logo-slogan logo_sq magyarbrands pager-arrow-left pager-arrow-right Fill 3Created with Sketch. pilot-pipe search-thin search small-arrow-down-grey small-arrow-down-white small-arrow-down

Állásajánlatok

Légiforgalmi kiadványszerkesztő szakreferens (adatbáziskezelési tapasztalattal)

Szeretnél egy innovatív, stabil hátterű vállalat tagja lenni? Érdekel a repülés világa?

A légforgalmi irányítóinkat támogató csapatunkba keressük a repülés, és a légiforgalmi irányításhoz kapcsolódó technológiák, feladatok iránt érdeklődő kollégánkat Légiforgalmi kiadványszerkesztő szakreferens (adatbáziskezelési tapasztalattal) munkakör betöltésére

Új munkatársunknak az alábbi feladatai lesznek:

A magyar és KFOR szektorhoz kapcsolódó légiforgalmi tájékoztatók, kiadványok összeállításához, megjelentetéséhez szakmai támogatás nyújtása az alábbiak szerint:

  • Légiforgalmi adatok gyűjtése (repülőterektől, állami szervektől, Társaságunk egyes műszaki területeitől) és feldolgozása a légiforgalmi adatkezelési követelmények szerint.
  • a légiforgalmi adatok adatbázisba rögzítése, kiértékelése, közzététele.
  • a légiforgalmi tájékoztató szolgálat által kiadott kiadványok és azok módosításainak (AIP, AIP AMDT, AIP SUP, AIC, légiforgalmi térképek, stb.) szerkesztése. További információ: https://ais.hungarocontrol.hu/aip/
  • a napi szolgálati feladatok mellet aktívan részt vesz a terület fejlesztési munkáiban.

Elvárásaink:

  • informatikai végzettség;
  • középfokú angol nyelvvizsga, tárgyalóképes nyelvtudás;
  • magas szintű adatbázis és XML alapú adatcsere ismeretek;
  • ismerje és tudja a gyakorlatban alkalmazni a folyamatosan fejlődő modern technológiákat (például: WFS, WMS, SOAP, XML, UML, további információk: http://aixm.aero/ );
  • képes legyen a fejlesztő területekkel való együttműködésre,
  • képes legyen a folyamatos tanulásra, a technológiák fejlődésének követésére, a légiforgalmi ismeretek megszerzésére.

Az elbírálásnál előnyt jelenthetnek:

  • repüléssel, repüléshez köthető tanulmányok és/vagy tapasztalat;

Amit kínálunk:

  • izgalmas, repülésközeli szakmai területen végezhető feladatok;
  • kiemelkedően jó csapat;
  • továbbképzési lehetőségek;

Jelentkezési határidő: 2018. május 15.

Jelentkezésed magyar nyelvű, részletes szakmai önéletrajz, motivációs levél csatolásával, pozíció megnevezésével és bérigény megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk: karrier@hungarocontrol.hu.

Személyes adatok
Legmagasabb iskolai végzettség
További végzettség hozzáadása
Megpályázott munkakörhöz kapcsolódó tanfolyamok További tanfolyam hozzáadása
Nyelvismeret*
További nyelvismeret hozzáadása
Munkaviszony
További munkaviszony hozzáadása
Kapcsolódó dokumentumok feltöltése
Magyar nyelvű önéletrajz*
Tallózás
Angol nyelvű önéletrajz
Tallózás
Motivációs levél*
Tallózás
Bizonyítványok másolata, egyéb jelentkezséhez szükséges iratok
Tallózás