arrow-down arrow-left arrow-right bflogo-201511bigfish breadcrumbarrow circle-arrow facebook Asset 2galeria h3-lines hc-uszt hc-youtube image-lines-small image-lines instagramkepnagyitas linkedin logo-slogan logo_sq magyarbrands pager-arrow-left pager-arrow-right Fill 3Created with Sketch. pilot-pipe search-thin search small-arrow-down-grey small-arrow-down-white small-arrow-down

Állásajánlatok

Operatív beszerzési referens

Szeretnél egy innovatív, stabil hátterű vállalat tagja lenni? Érdekel a repülés világa?

A  több mint 700 főt foglalkoztató HungaroControl Zrt. világszínvonalú szolgáltatást nyújtó, tudásintenzív, kutatás-fejlesztésre nagy hangsúlyt helyező cég, mely a teljes magyar légtérben és a Koszovó feletti magas légtérben irányítja a repülőgépeket és garantálja azok biztonságos közlekedését.

Keressük

pozícióba leendő munkatársunkat, aki szívesen tartozna egy stabil, de folyamatosan fejlődő, nemzetközi környezetben és különleges, hazánkban egyedülálló iparágban működő vállalathoz.

A munkakörhöz tartozó fő feladatok:

  • piackutatási tevékenységet végez a beszerzésekhez
  • előkészíti a megkötendő szállítási szerződéseket, kidolgozza a megrendelésekhez kapcsolódó dokumentumokat
  • folyamatszemléletű pénzügyi és számviteli egyeztetések, főkönyvi és eszköznyilvántartási szempontból történő megfelelőség vizsgálata
  • Intrastat adatszolgáltatáshoz és a termékdíj bevalláshoz adatgyűjtés
  • hasznosítási és selejtezési szabályzatban meghatározott feladatok ellátása, folyamatok előkészítése és jegyzőkönyvek készítése
  • beszerzési adatok vállalatirányítási rendszerben történő karbantartási feladatainak ellátása (adatok rögzítése, ellenőrzése, javítása)
  • beszerzési rendelések, cikkszámok létrehozása és javítása, társosztályokkal történő egyeztetés

  • felsőfokú végzettség (pénzügyi, közgazdasági)
  • 2-3 éves tapasztalat pénzügyi, számviteli vagy beszerzési területen
  • középfokú angol nyelvtudás
  • vállalat irányítási rendszer ismerete
  • az MS programok felhasználói szintű ismerete, kimagasló Excel és sharepoint felület kezelés

A feladatkörhöz tartozó elvárások:

  • alapos, felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • megbízhatóság, pontos, precíz munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Microsoft Dynamics AX ismerete

Amit kínálunk:

  • folyamatos képzési, fejlődési lehetőség,
  • versenyképes jövedelem,
  • kulturált munkakörnyezet.

Munkarend: egyműszakos, heti 5 napos munkarend

Jelentkezési határidő: 2018. május 27.

Jelentkezni a HungaroControl Zrt. honlapján (www.hungarocontrol.hu) keresztül az állásajánlatok menüpont alatt az on-line állásjelentkezés-re kattintva, magyar nyelvű, szakmai önéletrajz és motivációs levél csatolásával lehet.

További Információ: www.hungarocontrol.hu

Személyes adatok
Legmagasabb iskolai végzettség
További végzettség hozzáadása
Megpályázott munkakörhöz kapcsolódó tanfolyamok További tanfolyam hozzáadása
Nyelvismeret*
További nyelvismeret hozzáadása
Munkaviszony
További munkaviszony hozzáadása
Kapcsolódó dokumentumok feltöltése
Magyar nyelvű önéletrajz*
Tallózás
Angol nyelvű önéletrajz
Tallózás
Motivációs levél*
Tallózás
Bizonyítványok másolata, egyéb jelentkezséhez szükséges iratok
Tallózás