arrow-down arrow-left arrow-right bflogo-201511bigfish breadcrumbarrow circle-arrow facebook Asset 2galeria h3-lines hc-uszt hc-youtube image-lines-small image-lines instagramkepnagyitas linkedin logo-slogan logo_sq magyarbrands pager-arrow-left pager-arrow-right Fill 3Created with Sketch. pilot-pipe search-thin search small-arrow-down-grey small-arrow-down-white small-arrow-down

Állásajánlatok

Operatív beszerzési referens és vám ügyintéző

Szeretnél egy innovatív, stabil hátterű vállalat tagja lenni? Érdekel a repülés világa?

A  több mint 700 főt foglalkoztató HungaroControl Zrt. világszínvonalú szolgáltatást nyújtó, tudásintenzív, kutatás-fejlesztésre nagy hangsúlyt helyező cég, mely a teljes magyar légtérben és a Koszovó feletti magas légtérben irányítja a repülőgépeket és garantálja azok biztonságos közlekedését.

Keressük

kölcsönzött státuszba, határozott időre 2019. év végéig

pozícióba leendő munkatársunkat, aki szívesen tartozna egy stabil, de folyamatosan fejlődő, nemzetközi környezetben és különleges, hazánkban egyedülálló iparágban működő vállalathoz.

Munkaköri feladatok:

  • Ellátja az anyagellátási szerződések és a megrendelések folyamatos  karbantartását,  pénzügyi felhasználásainak ellenőrzését, szükség szerint társosztálynak történő adatszolgáltatást.
  • Részt vesz a szükséges készletigény felmérésében, és az ehhez kapcsolódó tervezéshez szükséges éves beszerzési terv elkészítésében.
  • Előkészíti a kiválasztott cégekkel megkötendő szállítási szerződéseket, kidolgozza a megrendelésekhez kapcsolódó dokumentumokat.
  • Ellátja a szállítót terhelő reklamációval, a selejt visszaszállításának megszervezésével és a keletkezett kár áthárításával kapcsolatos feladatokat.
  • Ellátja a csoport működésével és feladataival kapcsolatos adminisztrációs tevékenységet.
  • Koordinálja és felügyeli a Társaság biztosítási és vámügyekkel összefüggő tevékenységét.
  • Kapcsolattartás a vámügyi képviselővel.

  • Középfokú végzettség
  • Vámügyintézői képesítés
  • Legalább 2 év vámügyintézői tapasztalat
  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • B kategóriás vezetői engedély
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret

Elvárások:

  • Pontosság, precizitás
  • Szabálykövetés
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Szolgáltatói szemléletmód

Elbírálásnál előnyt jelent:

  • Integrált vállaltirányítási rendszer ismerete
  • MS Dynamics AX rendszer ismerete

Amit kínálunk:

  • folyamatos képzési, fejlődési lehetőség,
  • versenyképes jövedelem,
  • kulturált munkakörnyezet.

Munkavégzés helye: Budapest, 18. kerület

Munkarend: általános, heti 5 napos munkarend

Jelentkezési határidő: 2018. július 11.

Jelentkezni a HungaroControl Zrt. honlapján (www.hungarocontrol.hu) keresztül az állásajánlatok menüpont alatt az on-line állásjelentkezés-re kattintva, magyar nyelvű, szakmai önéletrajz és motivációs levél csatolásával lehet.

További Információ:  www.hungarocontrol.hu/kapcsolat

Személyes adatok
Legmagasabb iskolai végzettség
További végzettség hozzáadása
Megpályázott munkakörhöz kapcsolódó tanfolyamok További tanfolyam hozzáadása
Nyelvismeret*
További nyelvismeret hozzáadása
Munkaviszony
További munkaviszony hozzáadása
Kapcsolódó dokumentumok feltöltése
Magyar nyelvű önéletrajz*
Tallózás
Angol nyelvű önéletrajz
Tallózás
Motivációs levél*
Tallózás
Bizonyítványok másolata, egyéb jelentkezséhez szükséges iratok
Tallózás