Feladatok:

  • a szabályozott iparág teljesítmény tervezésében és annak monitoringjában való részvétel;
  • részvétel az éves üzleti terv elkészítésében;
  • vállalati kontrolling támogatása a pénzügyi beszámolók elkészítésében: havi, éves kontrolling zárás keretében;
  • elemzések készítése, ezen belül kiemelten a forgalom, a bevételek és a díjak elemzése;
  • az iparági szereplők, elsősorban légitársaságok adatainak elemzése;
  • részvétel nemzetközi testületek ülésén, nemzetközi kapcsolattartásban;
  • az iparág reformjával és a szabályozással kapcsolatos dokumentumok véleményezése, azokkal kapcsolatos döntések előkészítése.

  • felsőfokú pénzügyi/számviteli végzettség;
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban;
  • jártasság MS-Office programok használatában.

Elvárás:

  • hatékony időgazdálkodás, határidők betartása;
  • pontos, precíz munkavégzés;
  • önállóság.

Jelentkezésnél előnyt jelent:

  • legalább 2 év kontrolling területen szerzett szakmai tapasztalat;
  • Bloomberg vagy ahhoz hasonló pénzügyi adatszolgáltató felületének ismerete;
  • nemzetközi vállalatnál szerzett munkatapasztalat;
  • a légiközlekedési iparág, azon belül a léginavigációs szolgáltatás ismerete;
  • jártasság SAP (vagy más vállalatirányítási rendszerek) használatában.

Munkavégzés helye: Budapest XVIII. kerület