arrow-down bflogo-201511bigfish breadcrumbarrow circle-arrow facebook Asset 2galeria h3-lines hc-uszt hc-youtube image-lines-small image-lines instagramkepnagyitas linkedin logo-slogan logo_sq magyarbrands pager-arrow-left pager-arrow-right pilot-pipe search-thin search small-arrow-down-grey small-arrow-down-white small-arrow-down

Állásajánlatok

Meteorológus

Keressük leendő munkatársunkat Meteorológus munkakör betöltésére

Feladatok:

  • A légitársaságok ill. képviselőik, a hajózószemélyzetek, valamint az légiforgalmi szolgálatok repülésmeteorológiai információval való ellátása.
  • Budapest Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér levegőkörnyezeti jellemzőinek előrejelzése, ezekkel összefüggésben figyelmeztetések kiadása.
  • A légiforgalmi szolgálatok munkájának támogatására repülésmeteorológiai fejlesztési javaslatok készítése és a fejlesztések végrehajtása.

Jelentkezési feltételek:

  • Meteorológus egyetemi diploma
  • Középfokú angol nyelvtudás

Elbírálásnál előnyt jelent:

  • Repülésmeteorológiai szakmai tapasztalat
  • Előrejelző meteorológusi tapasztalat
  • Légiközlekedés területén szerzett tapasztalat
  • Programozói gyakorlat
  • „B” típusú járművezetői engedély

Kulcskompetenciák:

  • Fejlődés iránti igény
  • Felelősségtudat
  • Gyors és hatékony döntéshozatal
  • Precizitás és határozottság

Munkarend: megszakítás nélküli munkarend

Személyes adatok
Legmagasabb iskolai végzettség
További végzettség hozzáadása
Megpályázott munkakörhöz kapcsolódó tanfolyamok További tanfolyam hozzáadása
Nyelvismeret*
További nyelvismeret hozzáadása
Munkaviszony
További munkaviszony hozzáadása
Kapcsolódó dokumentumok feltöltése
Magyar nyelvű önéletrajz*
Tallózás
Angol nyelvű önéletrajz
Tallózás
Motivációs levél*
Tallózás
Bizonyítványok másolata, egyéb jelentkezséhez szükséges iratok
Tallózás