Állásajánlatok

Marketing és rendezvényszervezési menedzser

Szeretnél egy innovatív, stabil hátterű vállalat tagja lenni? Érdekel a repülés világa? A több mint 700 főt foglalkoztató HungaroControl Zrt. világszínvonalú szolgáltatást nyújtó, tudásintenzív, kutatás-fejlesztésre nagy hangsúlyt helyező cég.

Üzletfejlesztési Igazgatóságunk Marketing csapatába keressük

marketing és rendezvényszervezési menedzser

pozícióba leendő munkatársunkat, aki kitűnő kommunikációs képességgel rendelkezik, digitális világban is jártas és szívesen tartozna egy stabil, de folyamatosan fejlődő, nemzetközi környezetben és különleges, hazánkban egyedülálló iparágban működő vállalathoz.

A munkakörhöz tartozó fő feladatok:

  • a stratégiai célokkal összhangban a hazai és nemzetközi rendezvények teljeskörű szervezése és lebonyolítása;
  • szakmai csapat felkészítése és koordinálása, a koncepció kitalálásától a megvalósításig;
  • részvétel a szakmai prezentációk és döntéselőkészítő anyagok előállításában;
  • kapcsolatot tart az ügynökségekkel: kreatív, média, produkciós és standépítő;
  • részt vesz és támogatást nyújt a B2B marketing kommunikációs anyagok kialakításában és kampányok lebonyolításában;
  • egyéb, a csoport működéséhez kapcsolódó adminisztratív támogató feladat ellátása.

Várjuk jelentkezésedet, amennyiben:

  • Főiskolai vagy egyetemi diploma (elsősorban marketing, nemzetközi gazdálkodás, közgazdász);
  • 3-4 éves marketing területen szerzett tapasztalat;
  • B2B marketing és rendezvényszervezésben szerzett tapasztalat;
  • Aktív, felsőfokú, tárgyalási szintű angolnyelv-tudás;
  • MS Office programok erős, felhasználói szintű ismerete;
  • CRM rendezvényszervező modul ismerete.

Mit várunk az ideális jelölttől?

  • Technológiai-, informatikai- és a repülés technológiák iránti érdeklődés;
  • Proaktív, kiemelkedő kapcsolatteremtő személyiség;
  • Innovatív, kreatív, strukturált gondolkodásmód;
  • Kitűnő problémamegoldó képesség;
  • Szakmai fejlődést szem előtt tartó, pontos-, precíz, személyiség;
  • Csapatjátékos szemlélet.

Előnyt jelenthet:

  • Orosz nyelvtudás;
  • Repüléssel, repüléshez köthető technológiákkal kapcsolatos tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Folyamatos szakmai képzési, fejlődési lehetőség;
  • Versenyképes jövedelem;
  • Céges laptop, telefon és parkolási lehetőség;
  • Egyedülálló, stabil hátterű cég;
  • Kellemes, modern munkakörnyezet, lendületes csapat.

Munkavégzés helye: Budapest, 18. kerület

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet és megfelelsz a feltételeknek, akkor jelentkezésedet a hirdetés alatt található adatlap kitöltése után, magyar és angol nyelvű önéletrajz csatolásával várjuk.

Személyes adatok
Milyen forrásból értesültél a pozícióról?*
Kapcsolódó dokumentumok feltöltése
Fájlok kiválasztása