Főbb feladatok, amikre számíthatsz:

  • hazai és nemzetközi rendezvények illetve a kapcsolódó marketing tevékenység menedzselése;
  • részt vehetsz a munkáltatói és kereskedelmi márka építését célzó marketing feladatokban;
  • támogathatod a B2B marketing kommunikációs anyagok előkészítését;
  • kreatív, média, produkciós és standépítő ügynökségekkel való kapcsolattartás;
  • marketingrendezvények szervezése, a kivitelezés támogatása;
  • együttműködés a társterületekkel, valamint a beszállítókkal.

  • Szakirányú felsőfokú végzettséggel (pl.: marketing, kommunikáció);
  • 3-4 éves, marketing területen megszerzett tapasztalattal;
  • középfokú angol nyelvtudással, írásban és szóban egyaránt;
  • erős MS Office program felhasználói szintű ismerettel.

Olyan kollégát keresünk, aki

  • szolgáltatói szemléletű;
  • szakmai alázattal és nyitottsággal áll az új kihívások elé;
  • jó kommunikációs és tárgyalókészséggel rendelkezik;
  • proaktív, kezdeményező;
  • jó kapcsolatteremtő képességgel rendelkezik.

Előnyként fogjuk értékelni:

  • a műszaki/technológiai/gyártási szektorban vagy repüléshez kötődő területen szerzett tapasztalatot.

Munkavégzés helye: Budapest 18. kerület

További információ: A pozíció határozott idejű, előreláthatóan 1,5 év, tartós távolléten lévő kollégánk visszatéréséig.