arrow-down bflogo-201511bigfish breadcrumbarrow circle-arrow facebook Asset 2galeria h3-lines hc-uszt hc-youtube image-lines-small image-lines kepnagyitas linkedin logo-slogan logo_sq magyarbrands pager-arrow-left pager-arrow-right pilot-pipe search-thin search small-arrow-down-grey small-arrow-down-white small-arrow-down

Állásajánlatok

Kiemelt vállalati kontroller

Szeretnél egy innovatív, stabil hátterű vállalat tagja lenni? Érdekel a repülés világa?

A  több mint 700 főt foglalkoztató HungaroControl Zrt. világszínvonalú szolgáltatást nyújtó, tudásintenzív, kutatás-fejlesztésre nagy hangsúlyt helyező cég, mely a teljes magyar légtérben és a Koszovó feletti magas légtérben irányítja a repülőgépeket és garantálja azok biztonságos közlekedését.

Keressük

pozícióba leendő munkatársunkat, aki nyitott, lendületes személyiség és szívesen tartozna egy stabil, de folyamatosan fejlődő, nemzetközi környezetben és különleges, hazánkban egyedülálló iparágban működő vállalathoz.

Leendő munkatársunk feladatai lesznek:

  • részvétel a Társaság havi, negyedéves kontrolling jelentései, beszámolói összeállításában,
  • részvétel a HungaroControl Zrt. különböző időhorizontú üzleti tervei összeállításában,
  • részvétel a Társaság gazdasági/vállalkozási jellegű tevékenységével kapcsolatos jelentések, elemzések, elő- és utókalkulációk és árajánlatok elkészítésében.
  • részvétel a Társaság teljesítményének mérésére alkalmas feladat-, teljesítmény-, kapacitás-, eredményesség- és hatékonysági mutatószám-rendszer kialakításában, működtetésében és fejlesztésében.
  • részvétel a vezetői döntéseket megalapozó, egyéb kontrolling jelentések, elemzések elkészítésében.
  • részvétel a Társaság beruházási/fejlesztési tervének összeállításában, elemzésében, monitoringjában,
  • részvétel a Társaság beruházási/fejlesztési terveiben szereplő tételekhez kapcsolódó gazdaságossági elemzések elkészítésében.
  • részvétel a kontrolling-, tervezési- és riporting folyamatok valamint az azt támogató IT megoldások fejlesztésében, működtetésében.

Az ideális jelölt rendelkezik:

  • felsőfokú gazdasági végzettséggel,
  • középfokú angol nyelvtudással,
  • releváns
    • versenypiaci (IT, közlekedés, távközlés, termelő vállalat, nem tanácsadói, szolgáltatói üzletág),
    • aktív kontrolling területen (nem anyavállalati kontrollingot kiszolgáló, hanem helyi szinten teljes funkcionalitással és döntési körrel bíró kontrolling területen),
    • közép-, nagyvállalati szinten,
    • több (min. 4) éves, folyamatosan kontrolling területen

      szerzett tapasztalattal,

  • alapos számviteli ismeretekkel (felsőfokú számvitel végzettség, vagy felsőfokú intézményben szerzett legalább jó minősítésű számviteli szigorlat, vagy mérlegképes könyvelői minősítés),

  • business case készítésében, gazdaságossági számításban szerzett tapasztalattal (min. 5 különböző – nem tanácsadói vagy szolgáltatói üzletágban végzett – projektben),
  • modern prezentációs eszközök ismeretével, a PowerPoint magas szintű alkalmazásával,
  • professzionális szintű excel, adatbázis kezeléssel.

Az ideális jelöltet az alábbiak jellemzik:

  • jelenlegi munkahelye szerinti iparág átfogó ismerete, üzleti modell bemutatásának képessége,
  • adott szakterület érdekeinek felismerése, a szakterületi érdekek mögötti mozgatórúgók felismerésének képessége,
  • műszaki, technológiai területekkel való együttműködés képessége,
  • terhelhetőség, hektikus munkavégzéshez való alkalmazkodás képessége,
  • jó kommunikációs képesség,
  • pontos, precíz munkavégzés,
  • strukturált gondolkodásra és komplex feladatok egyidejű kezelésére való képesség.

Elbírálásnál előnyt jelent:

  • műszaki irányú végzettség (pl. mérnök-közgazdász),
  • vállalatértékelési tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • folyamatos szakmai képzési, fejlődési lehetőség
  • versenyképes jövedelem
  • egyedülálló, stabil hátterű cég
  • kellemes, modern munkakörnyezet, lendületes csapat
  • teljes munkaidő; általános, heti 5 napos munkarend

Munkavégzés helye: Budapest, 18. kerület

Amennyiben felkeltettük az érdeklődésedet és megfelelsz a feltételeinknek, akkor jelentkezz hozzánk a HungaroControl Zrt. honlapján keresztül, a http://karrier.hungarocontrol.hu/ oldalon magyar nyelvű önéletrajzod és motivációs leveled csatolásával.

További Információ: www.hungarocontrol.hu és karrier@hungarocontrol.hu

Személyes adatok
Legmagasabb iskolai végzettség
További végzettség hozzáadása
Megpályázott munkakörhöz kapcsolódó tanfolyamok További tanfolyam hozzáadása
Nyelvismeret*
További nyelvismeret hozzáadása
Munkaviszony
További munkaviszony hozzáadása
Kapcsolódó dokumentumok feltöltése
Magyar nyelvű önéletrajz*
Tallózás
Angol nyelvű önéletrajz
Tallózás
Motivációs levél*
Tallózás
Bizonyítványok másolata, egyéb jelentkezséhez szükséges iratok
Tallózás