A munkakörhöz tartozó feladatok:

  • keresési stratégiák kialakítása, munkaerőpiac feltérképezése, folyamatos monitorozása;
  • jelöltek felkutatása különféle adatbázisok, job boardok segítségével;
  • jelöltek előszűrése (telefonos és személyes) és szakmai támogatás a kiválasztásban;
  • jelöltmenedzsment, folyamatos kommunikáció és szakértői támogatás, network építés;
  • a kiválasztási folyamathoz köthető adminisztratív feladatok ellátása;
  • folyamatos önképzés, legújabb toborzási technikák megismerése és alkalmazása, szaktudás bővítése;
  • kezdeményező és kreatív hozzáállás, önálló ötletek, javaslatok felvetése az adott projektekben vagy belső folyamatok tekintetében;
  • szoros együttműködés a HR üzleti partnerekkel;
  • munkavállalói márkaépítésben való aktív részvétel.

A munkakör betöltéséhez szükséges ismeretek és feltételek:

  • felsőfokú végzettség;
  • minimum 3 -5 év research-ben, fejvadászatban szerzett tapasztalat;
  • középfokú angol nyelvtudás;
  • kiváló kommunikációs készség;
  • önálló munkavégzés;
  • proaktivitás;
  • erős kollaborációs készség;
  • üzleti szemlélet.

Amit kínálunk:

  • folyamatos képzési, fejlődési lehetőség;
  • HR folyamatok fejlesztésében való részvétel;
  • versenyképes jövedelem;
  • kulturált munkakörnyezet;
  • home office lehetőség.

Munkavégzés helye: Budapest XVIII. kerület