Cégünk számára keresünk egy tapasztalt és elkötelezett szakembert kibervédelmi és vállalati architektúra vezetői pozícióba. A sikeres jelölt felelős lesz a vállalat teljes körű kiberbiztonsági stratégiájának kidolgozásáért, végrehajtásáért és folyamatos fejlesztéséért. A pozíció magában foglalja a kritikus infrastruktúra védelmét, a biztonsági incidensek kezelését és a kiberbiztonsági csapat, valamint a vállalati architektúra csapat irányítását.

A munkakörhöz tartozó feladatok:

  • kiberbiztonsági stratégia kidolgozása és végrehajtása;
  • biztonsági rendszerek és eszközök fejlesztése és karbantartása;
  • vezetés és koordináció a kiberbiztonsági és a vállalati architektúra csapat számára;
  • biztonsági incidensek elemzése és kezelése;
  • kockázatelemzések végzése és biztonsági szabályzatok kialakítása;
  • az informatikai rendszerek és alkalmazások biztonsági auditálása;
  • kapcsolattartás külső kiberbiztonsági szolgáltatókkal és hatóságokkal;
  • a Védelmi Irányítási Rendszer információbiztonsággal, informatikai biztonsággal és IT kockázatelemzéssel kapcsolatos feladatainak, valamint a hálózatbiztonsági tervezéssel és fejlesztéssel kapcsolatos feladatok ellátása;
  • a Társaság más szervezeti egységeinek kibervédelmi és információbiztonsági szakértői támogatása;
  • közreműködés a Társaság repülésbiztonsági, minőségirányítási és védelmi politikájának kidolgozásában;
  • betölti a 2013. évi L. törvény szerinti elektronikus információs rendszer biztonságáért felelős személy (IBF) feladat- és felelősségi kört.

A munkakör betöltéséhez szükséges ismeretek és feltételek:

  • felsőfokú műszaki/informatikai végzettség (egyetem, főiskola);
  • CISA/CISM/CRISC/CISSP képesítés;
  • IT biztonsági területen szerzett tapasztalat, IT architektúra biztonsági szempontjainak tervezésével kapcsolatos tapasztalat;
  • rendszertervezési, folyamatszervezési szoftverek, irodai alkalmazások készség szintű, valamint összetett vállalati IT rendszerek és informatikai infrastruktúrák ismerete;
  • nagyvállalati informatikai környezetben alkalmazott módszerek és megoldások ismerete;
  • 10 éves releváns szakmai tapasztalat, legalább 3-5 év vezetői gyakorlat;
  • középfokú aktív angol nyelvtudás;
  • döntéselőkészítő anyagok előállításában, felsővezetői egyeztetésekben, döntéshozó testületekkel történő egyeztetésekben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés és béren kívüli juttatások;
  • folyamatos képzési, fejlődési lehetőség;
  • innovatív technológiák használata;
  • otthoni munkavégzés lehetősége;
  • felelősségteljes és kihívást jelentő munka.

Munkavégzés helye: Budapest XVIII. kerület