arrow-down arrow-left arrow-right bflogo-201511bigfish breadcrumbarrow circle-arrow facebook Asset 2galeria h3-lines hc-uszt hc-youtube image-lines-small image-lines instagramkepnagyitas linkedin logo-slogan logo_sq magyarbrands pager-arrow-left pager-arrow-right Fill 3Created with Sketch. pilot-pipe search-thin search small-arrow-down-grey small-arrow-down-white small-arrow-down

Állásajánlatok

Kutatás – fejlesztési szakértő

Szeretnél egy innovatív, stabil hátterű vállalat tagja lenni? Érdekel a repülés világa? A több mint 700 főt foglalkoztató HungaroControl Zrt. a teljes magyar légtérben és a Koszovó feletti magas légtérben irányítja a repülőgépeket és garantálja azok biztonságos közlekedését. Kutatás-fejlesztéssel foglalkozó területünkre keressük a repülés, és a repüléshez kapcsolódó technológiák iránt érdeklődő kollégánkat

munkakör betöltésére

Új munkatársunknak az alábbi feladatai lesznek:

  • potenciális ügyfelekkel, partnerekkel történő kapcsolatépítés, és folyamatos kapcsolattartás;
  • értékesítési és projekt folyamatok tanácsadói támogatása;
  • piacelemzési és értékesítési lehetőségekkel kapcsolatos elemzések elkészítése;
  • partnerekkel kapcsolatos szerződés kialakításában, tárgyalásokban és szerződések után követesében történő aktív részvétel;
  • ajánlatok, tenderek összeállításában való aktív részvétel;
  • ügyféltalálkozók, előadások, szakmai bemutatók szervezésével és megtartásával kapcsolatos feladatok ellátása;
  • pályázat és projekt részvételi lehetőségek figyelemmel kísérése;
  • termékfejlesztési folyamatok aktív támogatása;

Elvárásaink:

  • felsőfokú gazdasági/műszaki végzettség;
  • legalább 4 éves termék-, szolgáltatás értékesítésben megszerzett regionális vagy nemzetközi tapasztalat
  • proaktív-, kiemelkedő kapcsolatteremtő személyiség;
  • rugalmasság;
  • gyors döntéshozatali és kiemelkedő tárgyalási képesség;
  • aktív, tárgyalási szintű angol nyelvtudás;
  • az MS Office programok erős felhasználói szintű ismerete;

Az elbírálásnál előnyt jelenthetnek:

  • repüléssel, repüléshez köthető technológiákkal kapcsolatos tanulmányok és/vagy tapasztalat;
  • repüléshez kapcsolódó K+F projektekben megszerzett tapasztalat;

Amit kínálunk:

  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség;
  • új technológiákkal kapcsolatos projektekben való részvétel;
  • továbbképzési lehetőségek;
  • kulturált munkakörnyezet;

Jelentkezési határidő: 2018. január 31.

Jelentkezésed magyar nyelvű, részletes szakmai önéletrajz, motivációs levél csatolásával, pozíció megnevezésével és bérigény megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk: karrier@hungarocontrol.hu

Információ: www.hungarocontrol.hu/kapcsolat