Feladatok:

  • középvezetők és kiemelt munkatársak támogatása belső szervezetfejlesztőként: igények és szükségletek felmérése, szervezetfejlesztési folyamatok megvalósítása, rendszerek üzemeltetése, készségfejlesztések,
  • részvétel a vállalati és HR stratégiában meghatározott elveknek megfelelő komplex szervezetfejlesztési koncepciók kidolgozásában, azok megvalósításában,
  • belső működéssel kapcsolatos fejlesztési javaslatok kidolgozása, azok megvalósítása,
  • rendszereink működtetése során keletkező adatok elemzése,
  • külső tanácsadók bevonásának koordinálása,
  • belső oktatások, tréningek, workshopok tartása,
  • nemzetközi kutatások és piaci legjobb gyakorlatok feltérképezése,
  • a vállalati, HR- és szervezetfejlesztési projektek összehangoltságának biztosítása,
  • a HR fejlesztésekhez kapcsolódó beszerzési és szerződéskötési folyamatok menedzselése,
  • légiforgalmi irányító kiválasztásban való részvétel,
  • tapasztalattal rendelkező kollégánk feladata lesz a belső oktatók képzése, valamint reziliencia programunk keretében a légiforgalmi irányító hallgatók támogatása belső coachként.

  • szakirányú felsőfokú végzettség (közgazdasági, HR, munkapszichológia)
  • 3 év szervezetfejlesztésben vagy HR business partnerként szerzett gyakorlat
  • középfokú angol nyelvtudás
  • MS programok felhasználói szintű ismerete

Jelentkezésnél előnyt jelent:

  • coaching végzettség (ICF)
  • trénerként szerzett tapasztalat
  • oktatói és oktatási anyagok készítésében szerzett tapasztalat

Elvárás:

  • információ- és kapcsolatmenedzsment készség
  • kiváló változásmenedzsment képesség
  • eredményorientált gondolkodásmód
  • projektszemlélet

Amit kínálunk:

  • folyamatos képzési, fejlődési lehetőség
  • speciális HR eszközök megismerése és fejlesztési lehetősége
  • versenyképes jövedelem
  • kulturált munkakörnyezet
  • normál, heti ötnapos munkarend

Munkavégzés helye: Budapest XVIII. kerület