Keressük

junior szoftverfejlesztő

pozícióba leendő munkatársunkat, aki nyitott, lendületes személyiség és szívesen tartozna egy stabil, de folyamatosan fejlődő, nemzetközi környezetben és különleges, hazánkban egyedülálló iparágban működő vállalathoz.

Feladatok:

  • A HungaroControl kutatás-fejlesztési projektjeiben, valamint termékfejlesztéseiben történő aktív részvétel szoftverfejlesztői feladatkörben
    • Új alkalmazások, illetve funkciók fejlesztése
    • Kutatások és fejlesztések tervezésében történő aktív részvétel, szoftverfejlesztési álláspont képviselete
    • Kódkarbantartás, bug-javítás
    • Fejlesztési dokumentációkészítés
    • A HungaroControl szimulációfejlesztési projektjeiben való aktív részvétel:
      • Szimulátorok hardver- és szoftverfejlesztői tevékenységeinek ellátása
      • Szimulációk előkészítése, végrehajtása és műszaki támogatása
      • Szimulátorok hardver- és szoftvertelepítése, konfigurálása

Várjuk jelentkezésedet, amennyiben:

  • Egyetemi/főiskolai végzettséggel rendelkezel (elsősorban: műszaki vagy informatikai),
  • Pályakezdő vagy, de ezen a területen szeretnél elindulni karrieredben, vagy 1-2 éves szakmai tapasztalattal rendelkezel,
  • Magabiztosan kommunikálsz angolul szóban és írásban egyaránt;
  • Jártassággal rendelkezel az alábbi programnyelvek valamelyikében: Java, C, C++, C#, Python, Perl (legalább egyben fejlesztői szintű ismeret szükséges)

Mit várunk az ideális jelölttől?

  • Pontosság, precizitás
  • Jó helyzetfelismerő és problémamegoldó készség
  • Fejlesztő szemléletmód
  • Átfogó, globális szemlélet, gondolkodásmód
  • Eredményorientáltság, hatékonyság
  • Hibafeltáró szemléletmód, ellenőrzés
  • Logikus gondolkodásmód
  • Magabiztosság, határozottság

Előnyt jelenthet:

  • Repüléssel, repüléshez köthető technológiákkal kapcsolatos tapasztalat,
  • Linux tapasztalat, shell-scipting

Amit kínálunk:

  • Folyamatos szakmai fejlődési és továbbképzési lehetőségek,
  • Új technológiákkal kapcsolatos hazai és nemzetközi projektekben való részvétel,
  • Kulturált munkakörnyezet,
  • Fiatal, dinamikus, hatékonyan működő csapat,
  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag.

Munkavégzés helye: Budapest, 18. kerület