arrow-down arrow-left arrow-right bflogo-201511bigfish breadcrumbarrow circle-arrow facebook Asset 2galeria h3-lines hc-uszt hc-youtube image-lines-small image-lines instagramkepnagyitas linkedin logo-slogan logo_sq magyarbrands pager-arrow-left pager-arrow-right Fill 3Created with Sketch. pilot-pipe search-thin search small-arrow-down-grey small-arrow-down-white small-arrow-down

Állásajánlatok

Vállalati IT infrastruktúra csoportvezető

Érdekel a repülés világa? Szeretnél egy innovatív, stabil hátterű, folyamatosan fejlődő, hazánkban egyedülálló iparágban működő vállalat tagja lenni? A Technológiai Igazgatóságunkra, az Infokommunikációs Szolágáltatások Osztályára, a Vállalati IT infrastruktúra csapatba keressük új kollégánkat

IT infrastruktúra csoportvezető

pozícióba!

A pozícióról:

A vállalati informatika alapinfrastrukturális és támogató kliens, szerver, tároló, nyomtató, mobilkommunikációs, vizuáltechnikai és alkalmazásrendszereinek tervezése, üzemeltetése, továbbfejlesztése, a beosztottak munkájának irányítása az ITIL keretrendszer szolgáltatás szemléletű elveinek megfelelően.

Ezek a feladatok várnak Rád:

  • az irányításod alá tartozó csoport önálló és felelősségteljes szakmai vezetése;
  • az informatikai infrastruktúra és szolgáltatások életciklusmenedzsmentjének biztosítása és ellenőrzése a következő ITIL folyamatok mindegyikében:
    • szolgáltatás stratégia,
    • szolgáltatás tervezés,
    • szolgáltatás átadás,
    • szolgáltatás üzemeltetés,
    • rendszer szolgáltatás fejlesztés.
  • részvétel az IT stratégia és üzleti tervezés kidolgozásában és évenkénti frissítésében;
  • az informatikai szolgáltatások életciklus menedzsmentjének felügyelete;
  • a szolgáltatási szint megállapodások elkészítésének biztosítása;
  • az informatikai folyamatok és azok működésének és fejlesztésének koordinációja és ellenőrzése;
  • az IT szabályzatok kidolgozásának, aktualizálásának és fejlesztésének biztosítása;
  • az IT szerződések megkötésének, a szerződésben foglaltak betartásának és napra készen tartásának, megújításának biztosítása;
  • a szolgáltatás szemléletű informatika kialakításának és fenntartásának biztosításban való szakmai tevékenység;
  • az informatikai változásmenedzsment biztosítása és ellenőrzése;
  • kapcsolatot tartás a releváns műszaki üzemeltetői, mérnöki, informatikai és ügyfél területekkel;
  • a feladatok kapcsán szükséges elemzések, tervdokumentumok, specifikációk, dokumentációk, kalkulációk elkészítésének irányítása;
  • az informatikai szolgáltatások minőségének és biztonságának fenntartása és folyamatos fejlesztésének biztosítása.

Elvárásaink:

  • kapcsolódó műszaki területen szerzett felsőfokú végzettség;
  • informatikai üzemeltetési és/vagy rendszermérnöki, szakértői tapasztalat (6+ év);
  • informatikai területen szerzett vezetési tapasztalat (3+ év);
  • ITIL folyamatokban szerzett tapasztalat (2+ év);
  • aktív, középfokú angol nyelvtudás;
  • összetett vállalati környezetben szerzett tapasztalat;
  • vállalati IT rendszerek részletes ismerete;
  • nagyvállalati folyamatok ismerete;
  • IT infrastrukturális tervezés, fejlesztés és operatív üzemeltetés szempontjainak ismerete;
  • aktuális szerver, alkalmazás, tárolórendszerek és kapcsolódó technológiák átfogó ismerete;
  • stratégiai szemlélet;
  • kiváló vezetői képesség;
  • jó kapcsolatteremtő- és kommunikációs készség;
  • önállóság;
  • határozottság;
  • kiváló dokumentációs készség;
  • magasszintű egyéni felelősségvállalás;
  • rendszerszemlélet;
  • jó problémamegoldó készség;
  • szakmai elhivatottság;
  • menedzsment ismeretek és tapasztalat.

Előny:

  • Microsoft, ITIL és egyéb szakmai minősítések

Amit kínálunk:

  • egy kiváló csapat;
  • stabil munkahely;
  • hosszú távú munkalehetőség;
  • felelősségteljes és kihívásokkal teli feladatok;
  • versenyképes fizetés;
  • határozatlan idejű szerződés;
  • kimagasló béren kívüli juttatások;
  • folyamatos képzési, fejlődési lehetőség.

Munkavégzés helye: Budapest XVIII. kerület

Jelentkezési határidő: 2018.07.30.

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet és megfelelsz a feltételeknek, jelentkezésedet a hirdetés alatt található adatlap kitöltése után, magyar nyelvű önéletrajz és motivációs levél csatolásával várjuk.

További Információ:
e-mailben: karrier@hungarocontrol.hu
telefonon: +36 1 293 4054

Személyes adatok
Legmagasabb iskolai végzettség
További végzettség hozzáadása
Megpályázott munkakörhöz kapcsolódó tanfolyamok További tanfolyam hozzáadása
Nyelvismeret*
További nyelvismeret hozzáadása
Munkaviszony
További munkaviszony hozzáadása
Kapcsolódó dokumentumok feltöltése
Magyar nyelvű önéletrajz*
Tallózás
Angol nyelvű önéletrajz
Tallózás
Motivációs levél*
Tallózás
Bizonyítványok másolata, egyéb jelentkezséhez szükséges iratok
Tallózás