A csoport vezetőjeként a következő feladatok várnak rád:

  • az irányításod alá tartozó csoport önálló és felelősségteljes szakmai vezetése;
  • az informatikai infrastruktúra és szolgáltatások életciklus menedzsmentjének biztosítása és ellenőrzése a következő ITIL folyamatok mindegyikében:

o   szolgáltatás stratégia,

o   szolgáltatás tervezés,

o   szolgáltatás átadás,

o   szolgáltatás üzemeltetés,

o   rendszer szolgáltatás fejlesztés.

  • részvétel az IT stratégia és üzleti tervezés kidolgozásában és évenkénti frissítésében;
  • az informatikai szolgáltatások életciklus menedzsmentjének felügyelete;
  • a szolgáltatási szint megállapodások elkészítésének biztosítása;
  • az informatikai folyamatok és azok működésének és fejlesztésének koordinációja és ellenőrzése;
  • az IT szabályzatok kidolgozásának, aktualizálásának és fejlesztésének biztosítása;
  • az IT szerződések megkötésének, a szerződésben foglaltak betartásának és napra készen tartásának, megújításának biztosítása;
  • a szolgáltatás szemléletű informatika kialakításának és fenntartásának biztosításban való szakmai tevékenység;
  • az informatikai változásmenedzsment biztosítása és ellenőrzése;
  • kapcsolatot tartás a releváns műszaki üzemeltetői, mérnöki, informatikai és ügyfél területekkel;
  • a feladatok kapcsán szükséges elemzések, tervdokumentumok, specifikációk, dokumentációk, kalkulációk elkészítésének irányítása;
  • az informatikai szolgáltatások minőségének és biztonságának fenntartása és folyamatos fejlesztésének biztosítása.

  • műszaki területen szerzett felsőfokú végzettséged van;
  • legalább 3 éves vezetői tapasztalatot szereztél informatikai területen;
  • rendelkezel 6+ éves IT üzemeltetési és/vagy rendszermérnöki, szakértői tapasztalattal;
  • átfogóan ismered az aktuális szerver, alkalmazás, tárolórendszerek és kapcsolódó technológiákat;

Előnyként fogjuk értékelni, ha:

  • van Microsoft, ITIL és egyéb szakmai minősítésed;
  • ismered a nagyvállalati folyamatokat és rendelkezel összetett vállalati környezetben szerzett tapasztalattal;
  • rendelkezel Microsoft365 és Azure tapasztalattal;
  • van tapasztalatod Microsoft365 bevezetésében, nagyvállalati környezetben.

Mit várunk tőled?

  • stratégiai szemléletet;
  • vezetői szemléletet és képességet;
  • jó kapcsolatteremtő-, problémamegoldó- és kommunikációs készséget;
  • folyamat- és rendszerszemléletet;
  • magasszintű egyéni felelősségvállalást;
  • szakmai elhivatottságot.

Munkavégzés helye: Budapest, 18. kerület

És ha ezen kívül további információra is szükséged van a jelentkezéshez, keress minket e-mailben: karrier@hungarocontrol.hu