A munkakörhöz tartozó feladatok:

  • IT biztonsági architektúra tervezése;
  • IT biztonsági integrációs feladatok megvalósítása;
  • IT biztonsági baseline-ok, illetve követelményrendszer kialakítása;
  • külső szállítók által fejlesztett megoldások jóváhagyásában való részvétel és a biztonsági stratégia képviselete;
  • fejlesztési projektekben a szakértők és megoldástervezők támogatása;
  • naplóelemzési és incidenskezelési koncepció tervezése;
  • SIEM use-case-ek, playbook-ok kialakítása;
  • új IT biztonsági technológiai és technikai lehetőségek nyomon követése és alkalmazási lehetőségeinek vizsgálata;
  • együttműködés architectekkel, szakértőkkel.

A munkakör betöltéséhez szükséges ismeretek és feltételek:

  • felsőfokú műszaki / informatikai végzettség (egyetem, főiskola);
  • legalább 5 éves IT biztonság területen szerzett releváns tapasztalat és legalább 1 év szenior szakértői vagy architect pozícióban szerzett tapasztalat;
  • tárgyalóképes angol nyelvismeret;
  • strukturált gondolkodás, kiemelkedő problémamegoldó készség;
  • az iparági / szakmai legjobb gyakorlatok, trendek, ajánlások naprakész ismerete;
  • hálózati kommunikációs protokollok, hálózati architektúra, biztonsági koncepciók és eszközök alapos ismerete;
  • védelmi eszközök működtetésében szerzett tapasztalat (AV, FW, SIEM, WAF, IDS/IPS).

A munkakör betöltéséhez előnyt jelent:

  • releváns szakmai minősítések (pl CISSP, CEH, CISA, CISM) megléte;
  • felhő technológiák alapos ismerete;
  • virtualizációs technológiák alapos ismerete;
  • alkalmazásfejlesztés biztonsági elvárásainak és kontrolljainak alapos ismerete;
  • sérülékenységvizsgálat végrehajtásában szerzett tapasztalat;
  • Identity Management rendszer bevezetésében, működtetésében szerzett tapasztalat;
  • SOC kialakításban, működtetésében szerzett tapasztalat;
  • informatikai rendszerüzemeltetési tapasztalat;
  • szoftver tervezési és fejlesztési tapasztalat;
  • OT rendszerek biztonságában szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés és béren kívüli juttatások;
  • folyamatos képzési, fejlődési lehetőség;
  • innovatív technológiák használata;
  • otthoni munkavégzés lehetősége;
  • felelősségteljes és kihívást jelentő munka.

Munkavégzés helye: Budapest XVIII. kerület