arrow-down arrow-left arrow-right bflogo-201511bigfish breadcrumbarrow circle-arrow facebook Asset 2galeria h3-lines hc-uszt hc-youtube image-lines-small image-lines instagramkepnagyitas linkedin logo-slogan logo_sq magyarbrands pager-arrow-left pager-arrow-right Fill 3Created with Sketch. pilot-pipe search-thin search small-arrow-down-grey small-arrow-down-white small-arrow-down

Állásajánlatok

IFRS beszámolási szakértő

Szeretnél egy innovatív, stabil hátterű vállalat tagja lenni? Érdekel a repülés világa?

A  több mint 700 főt foglalkoztató HungaroControl Zrt. világszínvonalú szolgáltatást nyújtó, tudásintenzív, kutatás-fejlesztésre nagy hangsúlyt helyező cég, mely a teljes magyar légtérben és a Koszovó feletti magas légtérben irányítja a repülőgépeket és garantálja azok biztonságos közlekedését.

Keressük

pozícióba leendő munkatársunkat, aki szívesen tartozna egy stabil, de folyamatosan fejlődő, nemzetközi környezetben és különleges, hazánkban egyedülálló iparágban működő vállalathoz.

A munkakörhöz tartozó fő feladatok:

  • A Társaság tevékenységével kapcsolatos gazdasági események, IFRS szerinti bizonylatolási, feladási, könyvelési rendjének kidolgozása.
  • Az IFRS szerinti pénzügyi beszámolásra vonatkozó hazai jogszabályok és nemzetközi beszámolási standardok változásainak nyomon követése.
  • Annak biztosítása, hogy az IFRS számviteli politika összhangban legyen a magyarországi jogszabályokkal és az Európai Unióban hatályos IFRS nemzetközi pénzügyi beszámolási standardokkal.
  • Meghatározza a Társaság IFRS beszámolójának összeállításához szükséges információkat, és biztosítja azok összeállítását.
  • A Társaság kapcsolt vállalkozásainak IFRS beszámolásba való bevonása.
  • A Társaság IFRS szerinti Számlarendjének kialakítása.
  • Az IFRS szerinti könyveléshez az egyéb főkönyvi rendező tételekről, vegyes feladásokról bizonylat készítése, azok ellenőrzése, azoknak a Társaság nyilvántartásaiban történő lekönyvelése.
  • A Társaság fedezeti ügyleteinek IFRS szerinti dokumentálása és elszámolása.
  • A Társaság IFRS szerinti Éves Beszámolójának elkészítése és közzétételre előterjesztése, a Társaság hatályos IFRS számviteli politikája alapján.
  • Részvétel  az IFRS szerinti Éves Beszámoló könyvvizsgálatában.
  • Részvétel a Társaság IFRS szerint elkészítendő költségalap terveinek és jelentéseinek elkészítésében.

  • Egyetemi/főiskolai közgazdasági szakirányú végzettség
  • IFRS mérlegképes könyvelő vagy IFRS minősítésű könyvvizsgáló vagy befejezett ACCA képesítés
  • Legalább 3 év szakmai tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret, MS Office és Excel magas szintű ismerete
  • Angol szakmai nyelv felsőfokú ismerete

A feladatkörhöz tartozó elvárások:

  • Pontosság, precizitás
  • Terhelhetőség
  • Konfliktuskezelő képesség

Amit kínálunk:

  • Folyamatos képzési, fejlődési lehetőség,
  • Versenyképes jövedelem,
  • Kulturált munkakörnyezet.

Munkarend: általános, heti 5 napos munkarend

Jelentkezési határidő: 2018. május 27.

Jelentkezni a HungaroControl Zrt. honlapján (www.hungarocontrol.hu) keresztül az állásajánlatok menüpont alatt az on-line állásjelentkezés-re kattintva vagy pedig ezen a linken, magyar nyelvű, szakmai önéletrajz és motivációs levél csatolásával lehet.

További Információ: www.hungarocontrol.hu

Személyes adatok
Legmagasabb iskolai végzettség
További végzettség hozzáadása
Megpályázott munkakörhöz kapcsolódó tanfolyamok További tanfolyam hozzáadása
Nyelvismeret*
További nyelvismeret hozzáadása
Munkaviszony
További munkaviszony hozzáadása
Kapcsolódó dokumentumok feltöltése
Magyar nyelvű önéletrajz*
Tallózás
Angol nyelvű önéletrajz
Tallózás
Motivációs levél*
Tallózás
Bizonyítványok másolata, egyéb jelentkezséhez szükséges iratok
Tallózás