arrow-down arrow-left arrow-right bflogo-201511bigfish breadcrumbarrow circle-arrow facebook Asset 2galeria h3-lines hc-uszt hc-youtube image-lines-small image-lines instagramkepnagyitas linkedin logo-slogan logo_sq magyarbrands pager-arrow-left pager-arrow-right Fill 3Created with Sketch. pilot-pipe search-thin search small-arrow-down-grey small-arrow-down-white small-arrow-down

Állásajánlatok

IFRS könyvelő

Szeretnél egy innovatív, stabil hátterű vállalat tagja lenni? Érdekel a repülés világa?

A  több mint 700 főt foglalkoztató HungaroControl Zrt. világszínvonalú szolgáltatást nyújtó, tudásintenzív, kutatás-fejlesztésre nagy hangsúlyt helyező cég, mely a teljes magyar légtérben és a Koszovó feletti magas légtérben irányítja a repülőgépeket és garantálja azok biztonságos közlekedését.

Keressük

pozícióba leendő munkatársunkat, aki szívesen tartozna egy stabil, de folyamatosan fejlődő, nemzetközi környezetben és különleges, hazánkban egyedülálló iparágban működő vállalathoz.

A munkakörhöz tartozó fő feladatok:

  • Részt vesz a Társaság tevékenységével kapcsolatos gazdasági események IFRS szerinti bizonylatolási, feladási, könyvelési rendjének kidolgozásában.
  • Ellátja az IFRS szerinti könyveléshez szükséges főkönyvi rendező tételekről, vegyes feladásokról készülő bizonylatok elkészítését.
  • Ellátja az IFRS könyveléshez kapcsolódó korrekciós tételek könyvelését.
  • Részt vesz a Társaság HAS és IFRS beszámolójának összeállításához szükséges információk meghatározásában, biztosítja azok időben való megszerzését.
  • Ellátja a Társaság hatályos IFRS számviteli politikája alapján az IFRS szerinti Éves Beszámoló elkészítését és közzétételét, részt vesz annak könyvvizsgálatában.
  • Részt vesz a Társaság IFRS szerint elkészítendő költségalap terveinek és jelentéseinek elkészítésében.
  • Véleményezi a Társaság IFRS számviteli politikáját.
  • Részt vesz a havi, féléves, éves zárlati munkálatokban.

  • Felsőfokú számviteli végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Hasonló munkakörben szerzett min. 3 éves tapasztalat
  • IFRS mérlegképes könyvelői képesítés
  • Microsoft Office Programok felhasználói szintű ismerete

A feladatkörhöz tartozó elvárások:

  • Pontosság, precizitás
  • Helyzetfelismerő és problémamegoldó készség
  • Analitikus szemléletmód, képesség az összefüggésben való gondolkodásra
  • Hibafeltáró szemlélet

Amit kínálunk:

  • folyamatos képzési, fejlődési lehetőség,
  • versenyképes jövedelem,
  • kulturált munkakörnyezet.

Munkarend: általános, heti 5 napos munkarend

Jelentkezési határidő: 2018. január 20.

Munkába állás várható ideje: 2018. február

Amennyiben felkeltettük az érdeklődésedet és megfelelsz a feltételeinknek, akkor jelentkezz hozzánk magyar nyelvű önéletrajzod és motivációs leveled csatolásával, a levél tárgyában ’IFRS könyvelő jelentkezés’ megjelöléssel a következő e-mail címen: karrier@hungarocontrol.hu.