arrow-down arrow-left arrow-right bflogo-201511bigfish breadcrumbarrow circle-arrow facebook Asset 2galeria h3-lines hc-uszt hc-youtube image-lines-small image-lines instagramkepnagyitas linkedin logo-slogan logo_sq magyarbrands pager-arrow-left pager-arrow-right Fill 3Created with Sketch. pilot-pipe search-thin search small-arrow-down-grey small-arrow-down-white small-arrow-down

Állásajánlatok

HR üzleti partner csoportvezető

Szeretnél egy innovatív, stabil hátterű vállalat tagja lenni? Érdekel a repülés világa?

A  több mint 700 főt foglalkoztató HungaroControl Zrt. világszínvonalú szolgáltatást nyújtó, tudásintenzív, kutatás-fejlesztésre nagy hangsúlyt helyező cég, mely a teljes magyar légtérben és a Koszovó feletti magas légtérben irányítja a repülőgépeket és garantálja azok biztonságos közlekedését.

Keressük

pozícióba leendő munkatársunkat, aki nyitott, lendületes személyiség és szívesen tartozna egy stabil, de folyamatosan fejlődő, nemzetközi környezetben és különleges, hazánkban egyedülálló iparágban működő vállalathoz.

Leendő munkatársunk feladatai lesznek:

  • irányítja a csoport tevékenységét.
  • részt vesz az éves létszám-, oktatás-, és szociális juttatások tervezésében.
  • koordinálja, ellenőrzi, felügyeli a munkáltató emberi erőforrás gazdálkodással összefüggő kötelezettségeit, és megfelelő intézkedéseket kezdeményez azok teljesítésére.
  • ellátja, irányítja, koordinálja a humán rendszerek működésével, új rendszerek kialakításával, bevezetésével kapcsolatos feladatokat, és kezdeményezi azok fejlesztését.
  • részt vesz az éves külső-belső auditokban.

Az ideális jelölt rendelkezik:

  • szakirányú felsőfokú végzettség (pl.: HR, közgazdasági)
  • minimum 5 éves, vállalati HR területen megszerzett tapasztalat
  • középfokú angol nyelvtudás, írásban és szóban egyaránt
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete

Az ideális jelöltet az alábbiak jellemzik:

  • átfogó/globális szemlélet, gondolkodásmód
  • fejlesztő szemléletmód
  • jó kommunikációs és tárgyalókészség
  • proaktivitás, kezdeményezőkészség
  • kapcsolatmenedzsmentben jártasság

Amit kínálunk:

  • folyamatos szakmai képzési, fejlődési lehetőség
  • versenyképes jövedelem
  • egyedülálló, stabil hátterű cég
  • kellemes, modern munkakörnyezet, lendületes csapat
  • teljes munkaidő; általános, heti 5 napos munkarend

Munkavégzés helye: Budapest, 18. kerület

Jelentkezni a HungaroControl Zrt. honlapján (www.hungarocontrol.hu) keresztül az állásajánlatok menüpont alatt az on-line állásjelentkezés-re kattintva, magyar nyelvű, szakmai önéletrajz és motivációs levél csatolásával lehet.

További Információ:  www.hungarocontrol.hu/kapcsolat

Személyes adatok
Milyen forrásból értesültél a pozícióról?*
Kapcsolódó dokumentumok feltöltése
Magyar nyelvű önéletrajz*
Tallózás
Angol nyelvű önéletrajz
Tallózás
Motivációs levél
Tallózás