Leendő munkatársunk feladatai lesznek:

  • közreműködik HR projektekben, illetve HR programok üzemeltetésében, fejlesztésében (pl. gyakornoki program, onboarding, toborzás-kiválasztás, tehetségmenedzsment);
  • közreműködik a külső partnerek kiválasztásában, szerződéskötési, beszerzési folyamatokban.
  • szervezi és koordinálja a gyakornoki programot;
  • részt vesz a beléptetéssel és kiléptetéssel kapcsolatos folyamatokban;
  • támogatja a napi operatív HR feladatokat;

A pozícióhoz kötődő elvárásaink:

  • szakirányú felsőfokú végzettség (közgazdasági, HR) vagy folyamatban lévő, nappali tagozatos hallgatói jogviszony és heti minimum 20 órás munkavégzés;
  • középfokú angol nyelvtudás, írásban és szóban egyaránt;
  • MS Office programok magabiztos felhasználói szintű ismerete;
  • precizitás, önállóság, proaktivitás, jó kommunikációs készség.

Amit kínálunk:

  • folyamatos szakmai képzési, fejlődési lehetőség
  • versenyképes jövedelem
  • egyedülálló, stabil hátterű cég
  • kellemes, modern munkakörnyezet, lendületes csapat

Munkavégzés helye: Budapest XVIII. kerület