HR üzleti partner

pozícióba keressük leendő munkatársunkat, aki nyitott, lendületes személyiség és szívesen tartozna egy stabil, folyamatosan fejlődő, egyedülálló iparágban működő vállalathoz.

Téged keresünk, ha úgy érzed csapatjátékos vagy, nem okoz gondot, hogy egyszere több szálat tarts a kezedben és elfogadod, hogy szabályozott környezetben dolgozunk. Az operatív és stratégiai szintek széles skáláján tudsz mozogni, adott területhez illeszkedő HR stratégiai akciók tervezésében is részt tudsz venni amellett, hogy lesznek admin feladataid is.

Főbb feladatok, amikre számíthatsz:

  • HR partneri területen:
    • a terület stratégiájához illeszkedő HR akciók tervezése,
    • a terület létszám tervezésének támogatása, monitoring,
    • toborzás-kiválasztási folyamat koordinálása,
    • teljesítménymenedzsment és utánpótlás tervezés támogatása, vezetők támogatása a HR rendszerek működtetésében,
    • közreműködés a területet érintő vezető, illetve szervezetfejlesztési programok kialakításában,
    • vezetők és kulcsemberek támogatása tanácsadóként, belső coach-ként,
    • a támogatói tevékenységhez kapcsolódó adminisztratív feladatok végzése, munkajogi támogatás nyújtása.
  • A HR stratégia támogatása, részvétel a HR folyamatok újra gondolásában, egyszerűsítésében.
  • Közreműködés a HR eszközök fejlesztésében, új eszközök kialakításában (pl. gyakornoki program, onboarding folyamat).
  • Együttműködés a HR társterületeivel.

Az ideális jelölt rendelkezik:

  • Szakirányú felsőfokú végzettséggel (pl.: HR, közgazdasági).
  • 3-4 éves, HR business partneri/HR generalista pozícióban megszerzett tapasztalattal.
  • Középfokú angol nyelvtudással, írásban és szóban egyaránt.
  • Munkajogi ismeretekkel
  • Erős MS Office program felhasználói szintű ismerettel.
  • Előnyt jelent a műszaki/technológiai/gyártási szektorban vagy repüléshez kötődő területen szerzett tapasztalat.

Olyan kollégát keresünk, aki

  • szolgáltatói szemléletű,
  • szakmai alázattal és nyitottsággal áll az új kihívások elé,
  • jó kommunikációs és tárgyalókészséggel rendelkezik,
  • proaktív, kezdeményező,
  • jó kapcsolatteremtő képességgel rendelkezik.

Amit kínálunk:

  • Folyamatos szakmai képzési, fejlődési lehetőség.
  • Versenyképes jövedelem.
  • Céges laptop, telefon és parkolási lehetőség.
  • Egyedülálló, stabil hátterű cég.
  • Kellemes, modern munkakörnyezet, lendületes csapat.

Munkavégzés helye: Budapest, 18. kerület

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet és megfelelsz a feltételeknek, akkor jelentkezésedet a hirdetés alatt található adatlap kitöltése után, magyar nyelvű önéletrajz csatolásával várjuk.