A munkakörhöz tartozó feladatok:

  • új folyamatok, eljárások kialakítása, bevezetése, szabályozása, működtetése;
  • új folyamatokhoz kapcsolódó képzések tervezése, szervezése, megtartása;
  • meglévő folyamatok, eljárások rendszeres felülvizsgálata, racionalizálás érdekében javaslatok kidolgozása;
  • meglévő folyamatokat érintő oktatások, konzultációk megtartása;
  • vállalati folyamatokat támogató IT megoldások bevezetése, fejlesztése;
  • vállalati folyamatmodellező eszközbe folyamatok implementálása, változások nyomon követése, eredmények kommunikálása.

A munkakör betöltéséhez szükséges ismeretek és feltételek:

  • felsőfokú gazdasági vagy műszaki/természettudományi végzettség;
  • minimum 2 év releváns szakmai tapasztalat;
  • középfokú angol nyelvismeret;
  • MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismeret;
  • folyamatmodellezői képesség;
  • önálló és csapatban történő munkavégzési képesség;
  • analitikus gondolkodásmód;
  • konfliktuskezelés;
  • folyamatszemlélet.

Amit kínálunk:

  • folyamatos szakmai képzési, fejlődési lehetőség;
  • egyedülálló, stabil hátterű cég;
  • kellemes, modern munkakörnyezet, lendületes csapat.

Munkavégzés helye: Budapest XVIII. kerület