Keressük

erősáramú villamosmérnök (üzemeltetési terület)

pozícióba leendő munkatársunkat, aki nyitott, lendületes személyiség és szívesen tartozna egy stabil, de folyamatosan fejlődő, nemzetközi környezetben és különleges, hazánkban egyedülálló iparágban működő vállalathoz.

Feladatok, amik várnak Rád:

  • Biztosítja az elektromos erősáramú berendezések és energetikai hálózatok üzemeltetésével, javításával és karbantartásával kapcsolatos teendők elvégzését,
  • Felel az elektromos karbantartások, kivitelezési, felújítási és nagyjavítási munkálatok elvégzéséért,
  • Biztosítja a berendezések és épületek jogszabályi előírások szerinti villamos felülvizsgálatok elvégeztetését és folyamatos aktualizálását,
  • Részt vesz az üzembehelyezési és hasznosítási eljárásokban,
  • Felügyeli a HungaroControl Zrt. kezelésében lévő vidéki létesítmények épületeinek elektromos, automatika berendezéseinek állagmegóvását, ellátja a szükséges feladatokat a hibák, hiányosságok, meghibásodások elhárítása érdekében,
  • Beszerzi a szükséges energiahordozókat,
  • Ellátja és kezeli a szolgáltatói szerződéseket,
  • Kapcsolatot tart villamos energia szolgáltatókkal,
  • Előkészíti, véleményezi a elektromos felújítási és karbantartási terveket,
  • Véleményezi a beruházási terveket elektromos szempontból,
  • Ellátja a repülésbiztonsági kockázatelemzések készítéséhez kapcsolódó feladatokat,
  • Kapcsolatot tart a létesítményekben dolgozó szakterületekkel, illetve szakemberekkel,
  • Ellátja az energiagazdálkodási és az ezzel kapcsolatos adatszolgáltatási feladatokat,
  • Gondoskodik a szükséges hatósági és egyéb engedélyek beszerzéséről és azok folyamatos aktualizálásáról, koordinálja a szakhatósági egyeztetéseket,
  • Részt vesz a fejlesztési és felújítási tervben meghatározott fejlesztések megvalósításában,
  • Ellátja a helyszíni felügyeleti, műszaki ellenőrzési, építési napló készítési feladatokat,
  • Koordinálja a műszaki átadás-átvételi eljárást, jegyzőkönyvet készít, gondoskodik a használatbavételi, üzemeltetési engedélyek és egyéb szakhatósági engedélyek megszerzéséről,
  • Elkészíti a HungaroControl Zrt. energiaigénnyel járó eszköz-fejlesztési-, karbantartási-, engergiahordozó ellátási-, illetve felhasználási tervjavaslatait,

Az ideális jelölt az alábbiakkal rendelkezik:

  • erősáramú villamosmérnöki végzettség (minimum 5 év üzemeltetési tapasztalat)
  • elektrikusi végzettség
  • AutoCAD használata
  • Microsoft Office Programok használata
  • B kategóriás jogosítvány
  • angol középfokú nyelvtudás

Előny:

  • C+E kategóriás jogosítvány
  • villamos alállomás kezelői végzettség
  • energiaátalakító berendezés kezelői végzettség
  • energetikai mérnök végzettség
  • gépészeti ismeretek

Amit kínálunk:

  • folyamatos szakmai képzési, fejlődési lehetőség
  • versenyképes jövedelem
  • egyedülálló, stabil hátterű cég
  • kellemes, modern munkakörnyezet

Munkavégzés helye: Budapest, 18. kerület

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet és megfelelsz a feltételeknek, akkor jelentkezésedet a hirdetés alatt található adatlap kitöltése után, magyar nyelvű önéletrajz csatolásával várjuk.