Keressük

elektromos projektmérnök

pozícióba leendő munkatársunkat, aki nyitott, lendületes személyiség és szívesen tartozna egy stabil, de folyamatosan fejlődő, nemzetközi környezetben és különleges, hazánkban egyedülálló iparágban működő vállalathoz.

Feladatok amik várnak Rád:

  • Megvalósítja az elektromos fejlesztési és felújítási feladatokat,
  • Ellátja a fejlesztési és felújítási tervek elkészítéséhez szükséges adatgyűjtést, igények felmérését,
  • Előkészíti a szükséges fejlesztési terveket, tervmódosításokat, engedélyező dokumentumokat,
  • Ellátja a fejlesztések, felújítások megvalósításának ütemezését, az ütemterv folyamatos aktualizálását,
  • Koordinálja a fejlesztések szakhatósági egyeztetéseit, gondoskodik a fejlesztésekhez szükséges hatósági és egyéb engedélyek beszerzéséről,
  • Ellátja a repülésbiztonsági kockázatelemzések készítését a vonatkozó utasítás szerint,
  • Előkészíti az ajánlati dokumentációk műszaki tartalmát, véleményezi a beérkezett ajánlatokat, részt vesz a megrendelések, szerződések elkészítésében,
  • Megvalósítja a beruházási és felújítási tervben meghatározott fejlesztéseket,
  • Ellátja a helyszíni felügyeletet, műszaki ellenőrzési, építési napló készítési feladatokat,
  • Lefolytatja a műszaki átadás-átvételi eljárást, jegyzőkönyvet készít, gondoskodik a használatbavételi, üzemeltetési engedélyek megszerzéséről,
  • Ellátja a fejlesztések dokumentálásával kapcsolatos feladatokat.

Az ideális jelölt az alábbiakkal rendelkezik:

  • Villamosmérnök végzettség (erősáramú)
  • AutoCad felhasználói szintű ismerete
  • Kivitelezében szerzett minimum 5 éves tapasztalat
  • Microsoft Office Programok felhasználói szintű ismerete
  • Középfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Önálló, felelősségteljes munkakör;
  • Versenyképes jövedelem;
  • Egyedülálló, stabil hátterű cég;
  • Folyamatos képzési, fejlődési lehetőség.

Munkavégzés helye: Budapest, 18. kerület

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet és megfelelsz a feltételeknek, akkor jelentkezésedet a hirdetés alatt található adatlap kitöltése után, magyar nyelvű önéletrajz csatolásával várjuk.