A munkakörhöz tartozó feladatok:

  • a teljes operatív vállalati architektúrát érintő stratégiai, funkcionális, adatmenedzsment és integrációs döntések előkészítése és előterjesztése;
  • külső szállítók által fejlesztett megoldások jóváhagyásában való részvétel, az IT stratégia képviselete;
  • fejlesztési projektekben a szakértők és megoldástervezők támogatása;
  • rendszerek konszolidációs, ill. integrációs lehetőségeinek vizsgálata és javaslatok tétele;
  • az elérhető új technológiák folyamatos figyelemmel kísérése és értékelése, azok biztonságos alkalmazhatóságának meghatározása;
  • részvétel a rendszerintegrációs feladatok megoldásában, rendszerek és alkalmazások műszaki tervezésében;
  • alkalmazás portfolió kezelése és fejlesztése, műszaki tervezése, valamint ezek nyilvántartása;
  • az üzleti folyamatok és adatok informatikai alkalmazásokhoz kapcsolódásának feltérképezése és nyilvántartása;
  • együttműködés architectekkel, szakértőkkel és a rendszerszervezők szakmai támogatása;
  • üzleti döntéstámogatás, részvétel a vállalat informatikai stratégiájának megalkotásában;
  • infokommunikációs fejlesztési tervek műszaki megvalósíthatóságának, operatív környezetbe illeszthetőségének vizsgálata;
  • a rendszerbevezetésekre, műszaki fejlesztésekre létrejövő munkacsoportok operatív vezetése;
  • a vállalati platformokhoz kapcsolódó technológiai stratégiák kialakításában való közreműködés.

A munkakör betöltéséhez szükséges ismeretek és feltételek:

  • felsőfokú műszaki / informatikai végzettség (egyetem, főiskola);
  • legalább 5 éves IT területén szerzett releváns tapasztalat és legalább 1 év szenior szakértői vagy architect pozícióban szerzett tapasztalat;
  • tárgyalóképes angol nyelvismeret;
  • strukturált gondolkodás, kiemelkedő problémamegoldó készség;
  • az iparági / szakmai legjobb gyakorlatok, trendek, ajánlások naprakész ismerete;
  • nagyvállalati architektúra tervezési és modellezési tapasztalat;
  • TOGAF módszertan alapfokú ismerete;
  • valamely Enterprise Architecture modellező eszköz (pl. SAMU, EA, Archimate) ismerete;
  • széleskörű, korszerű informatikai technológiai tudás, kiemelten rendszerintegrációs területeken.

A munkakör betöltéséhez előnyt jelent:

  • architektúra tervezési, fejlesztési módszertanok és eszközök ismerete;
  • stratégiaalkotásban szerzett tapasztalat;
  • TOGAF, SOA, ITIL tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés és béren kívüli juttatások;
  • folyamatos képzési, fejlődési lehetőség;
  • innovatív technológiák használata;
  • otthoni munkavégzés lehetősége;
  • felelősségteljes és kihívást jelentő munka.

Munkavégzés helye: Budapest XVIII. kerület