arrow-down arrow-left arrow-right bflogo-201511bigfish breadcrumbarrow circle-arrow facebook Asset 2galeria h3-lines hc-uszt hc-youtube image-lines-small image-lines instagramkepnagyitas linkedin logo-slogan logo_sq magyarbrands pager-arrow-left pager-arrow-right Fill 3Created with Sketch. pilot-pipe search-thin search small-arrow-down-grey small-arrow-down-white small-arrow-down

Állásajánlatok

Compliance szakreferens

Szeretnél egy innovatív, stabil hátterű vállalat tagja lenni? Érdekel a repülés világa? A több mint 700 főt foglalkoztató HungaroControl Zrt. a teljes magyar légtérben és a Koszovó feletti magas légtérben irányítja a repülőgépeket és garantálja azok biztonságos közlekedését. Compliance területünkre keressük kollégánkat

(1,5 év határozott időre) munkakör betöltésére

A munkakörhöz tartozó fő feladatok:

  • A compliance tevékenységben való részvétel,
  • Megfelelési elemzések készítése,
  • A vállalati projektek megfelelési szempontú támogatása,
  • A hatósági vizsgálatok eredményeként hozott intézkedések teljesülésének nyomon követése, azokkal kapcsolatban javaslatok előkészítése a megfelelés biztosítására,
  • Kockázati felmérések készítése,
  • Részvétel a compliance vizsgálatokban, valamint külső szervezetek által folytatott auditokban.

  • Jogász vagy/és mérnök, közgazdász végzettség,
  • Legalább 3 év ellenőrzési területen szerzett tapasztalat,
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (legalább B2 szint),
  • Az MS programok felhasználói szintű ismerete.

Elvárás:

  • Kiváló együttműködési és kommunikációs képesség,
  • Alapos, felelősségteljes munkavégzés,
  • Kiváló elemző készség, analitikus gondolkodásmód,
  • Hibafeltáró szemlélet,
  • Információmenedzsment,
  • Megbízhatóság, pontos, precíz munkavégzés.

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú angol nyelvtudás,
  • Vállalati kockázatmenedzsment rendszer működtetésében gyakorlat,
  • Adatvédelmi gyakorlat,
  • Légiforgalmi és/vagy Európai Uniós jogszabályi környezet mélyebb ismerete.

Amit kínálunk:

  • Folyamatos képzési, fejlődési lehetőség,
  • Versenyképes jövedelem,
  • Kulturált munkakörnyezet.

Munkavégzés helye:

  • Budapest XVIII. kerület

Jelentkezési határidő: 2018. február 28.

  • Amennyiben érdekel a lehetőség és megfelelsz az elvárásoknak, kérjük magyar és angol nyelvű önéletrajzodat és motivációs leveled küldd el a karrier@hungarocontrol.hu  címre.
  • E-mail-ed tárgya a következő legyen: Compliance szakreferens