arrow-down bflogo-201511bigfish breadcrumbarrow circle-arrow facebook Asset 2galeria h3-lines hc-uszt hc-youtube image-lines-small image-lines instagramkepnagyitas linkedin logo-slogan logo_sq magyarbrands pager-arrow-left pager-arrow-right pilot-pipe search-thin search small-arrow-down-grey small-arrow-down-white small-arrow-down

Állásajánlatok

Beszerzés koordinációs szakreferens

Szeretnél egy innovatív, stabil hátterű vállalat tagja lenni? Érdekel a repülés világa?

A  több mint 700 főt foglalkoztató HungaroControl Zrt. világszínvonalú szolgáltatást nyújtó, tudásintenzív, kutatás-fejlesztésre nagy hangsúlyt helyező cég, mely a teljes magyar légtérben és a Koszovó feletti magas légtérben irányítja a repülőgépeket és garantálja azok biztonságos közlekedését.

Keressük

pozícióba leendő munkatársunkat, aki szívesen tartozna egy stabil, de folyamatosan fejlődő, nemzetközi környezetben és különleges, hazánkban egyedülálló iparágban működő vállalathoz.

A munkakörhöz tartozó fő feladatok:

  • koordinálja a stratégiai beszerzők munkáját, menedzseli az operatív működéshez kapcsolódó feladatok elvégzését, ellenőrzi azok végrehajtását
  • ellátja a Beszerzési és Közbeszerzési szabályzat beszerzési referensi feladatait
  • gondoskodik a felhasználói igényeknek és a jogszabályi rendelkezéseknek megfelelő közbeszerzési műszaki leírás elkészíttetéséről
  • koordinálja a vonatkozó jogszabályok és szabályzatok alapján az eljárásmentes és a versenyeztetéses beszerzési eljárások lebonyolítását, biztosítja a megrendelést, koordinálja a szerződéskötést, ellátja az adminisztratív feladatokat
  • összehangolja és ellenőrzi a Beszerzési Terv és az Üzleti Terv megvalósulását

A feladatkörhöz tartozó elvárások:

  • felsőfokú szakirányú végzettség
  • legalább 5 éves beszerzési tapasztalat
  • legalább 2 éves közbeszerzési tapasztalat
  • legalább középfokú angol nyelvtudás
  • Microsoft Office Programok felhasználói ismerete

Az ideális jelöltet az alábbiak jellemzik:

  • vezetői készségek, jó munkaszervezés, koordinálás
  • proaktivitás
  • önálló munkavégzés
  • prezentációs készség

Elbírálásnál előnyt jelent:

  • közbeszerzési szakreferens végzettség

Amit kínálunk:

  • folyamatos szakmai képzési, fejlődési lehetőség
  • versenyképes jövedelem
  • egyedülálló, stabil hátterű cég
  • kellemes, modern munkakörnyezet, lendületes csapat
  • teljes munkaidő; általános, heti 5 napos munkarend

Munkavégzés helye: Budapest, 18. kerület

Amennyiben felkeltettük az érdeklődésedet és megfelelsz a feltételeinknek, akkor jelentkezz hozzánk magyar nyelvű önéletrajzod és motivációs leveled csatolásával, a levél tárgyában 'beszerzés koordinációs szakreferens jelentkezés’ megjelöléssel a következő e-mail címen: karrier@hungarocontrol.hu.

További Információ: www.hungarocontrol.hu és karrier@hungarocontrol.hu